Чотири виставки

Чотири виставки  

Днями древній Любешів святкував своє 535-річчя з дня першої літописної згадки.

Згідно зі старовинними переказами, засновником першого поселення на території теперішнього Любешова був мисливець на ім’я Любаш, який жив у XV ст. Любаш був слугою шляхтича Верлі, який жив у Турівському князівстві і добре знався із польським князем Сапегою, за сина якого хотів віддати свою доньку Ядвігу. Ядвіга, незважаючи на волю батьків, покохала мисливця Любаша, тому їм довелось втекти далеко від дому та оселитися на березі невеликої річки, оточеної лісами і болотами.
Святкова програма ібула насиченою різноманітними заходами, цікавими подіями та зустрічами. В рамках святкування 525 річниці селища Любешів у Галереї мистецтв Любешівського громадського музею минулого та сучасного відбулося відкриття одразу кількох виставок. 
Експозицію «Символ твоєї свободи» – до сторіччя Національного герба України, надав музею обласний Краєзнавчий музей та Інститут національної пам’яті. 
Друга, попленерова виставка творчих праць українських малярів, напрацьованих на всеукраїнському пленері малярства на Любешівщині у серпні 2019 р. 
Третя – тимчасово узагальнена, оскільки приміщення музею ще не повністю відремонтовано, то частину фондів музею з різних відділів довелося розмістити в одну експозицію. 
А на четвертій виставці відвідувачі музею могли помилуватися творчим доробком народного майстра України Валентина Поліщука. 
Презентував ці виставки засновник та директор Любешівського громадського музею минулого та сучасного Геннадій Сарапін.

Наш кор.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%