Програма «Подвійний диплом»

Програма «Подвійний диплом»

Уже другий рік поспіль студенти Коледжу технологій, бізнесу та права мають унікальну можливість отримати одразу два дипломи – свого рідного коледжу та диплом польського університету.

Про переваги та перспективи подвійного навчання студентам 20 вересня розповіла адміністратор Луцького відділу Старопольської вищої школи Олена Сідім’янцева.
Згідно договору, укладеного між двома освітніми закладами, студенти коледжу можуть навчатися як на денній, так і на заочній формі. Крім того, вони можуть обирати, де здобувати освіту: у луцькій філії чи безпосередньо у м. Кельцях (Польща). Програми адаптуються таким чином, щоб не було повторів, а предмети, які дублюються, зараховуються одразу у двох навчальних закладах. Також студенти можуть готувати одну дипломну роботу, лише злегка адаптовану до правил польського університету.
Важливо й те, що на програмі «подвійного диплому» навчання коштує 1800 злотих на рік, що на тисячу дешевше, аніж для інших вступників. Для реалізації такої акційної пропозиції варто лише надати довідку, що ти є студентом Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ.
Навчання триває 3 роки, за бажанням можна закінчити магістратуру, це ще плюс два роки.
Крім того, студенти, які навчаються у Вищій школі, мають можливість проходити практику «Erasmus+» на найкращих курортах світу, а в подальшому і залишитися там на роботі. Єдиний критерій відбору – знання англійської мови.
Для тих, кого обрали, встановлюється стипендія на три місяці розміром у 1650 євро. Крім того, вони отримують заробітну плату від 300 євро в місяць. Проживання і харчування під час практики забезпечується готелем, де проходить стажування.Власним досвідом про особливості навчання та практику за кордоном поділилися студентки коледжу Олена Подільська та Дарина Павліха. Дівчата три місяці провели в Іспанії.
«Ми проходили практику на побережжі Коста-Брава. Це дуже гарне місце і готелі там хороші. Умови проживання та харчування були на вищому рівні. Звичайно, це Іспанія, це інший менталітет, але до всього звикаєш, і, чесно кажучи, я вже й не хотіла їхати додому», – ділиться враженнями Олена.
За словами дівчини, робота була не важкою, але трішки виснажливою, адже все залежало від кількості відпочиваючих. Наприклад, Олена працювала під час сніданків, обідів та вечерь. Весь інший час – можна було проводити у своє задоволення.
«Великий плюс у тому, що коли ви перебуваєте в Іспанії або Греції, це те, що ви можете подорожувати. Я встигла за цей час відвідати багато цікавих місць. Крім того, можна брати екскурсії, і готель може надати вам знижку», – розповідає Дарина.
За словами дівчат, є багато можливостей цікаво та весело відпочити, єдине – треба врегулювати свій графік із менеджером готелю.
До того ж студенти Старопольської вищої школи можуть поїхати на семестрове навчання в Латвію або Словаччину. Для цього учасникам виділяють стипендії – 400 євро на місяць. Єдина вимога – високий рівень знання англійської мови.
Варто наголосити, набір до польського вишу триватиме до 30 вересня включно.

Ольга КОНОНЧУК.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22%
Мене це не стосується. (10) - 12.2%