«Король Дамаск» – володар Луцька?

«Король Дамаск» – володар Луцька?

Скандальний кіоск, який міська влада примусила орендаря земельної ділянки демонтувати на вул. Лесі Українки неподалік Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ, наступного дня... реінкарнувався по вул. Львівській біля аптек. Збіг обставин чи закономірність?


Отже, скандал довкола кіоску з назвою «Король Дамаск» розгорівся менше місяця тому, коли допитливі лучани поцікавилися, як на початку найголовнішої пішохідної вулиці обласного центру виник цей МАФ.

«Окрім цього, лучани неодноразово скаржились до Луцької міської ради на неприємний запах, що поширюється від кіоску, а також на його непривабливий вигляд, що псує загальну концепцію центру міста», – деталізували суть проблеми колеги з порталу «Конкурент».

Начальник управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, головний архітектор Веніамін Туз повідомив, що підприємець обіцяла встановити кіоск із кавою, на що отримала дозвіл, а натомість почали торгувати... шаурмою.

Радник Луцького міського голови Ігор Поліщук також відреагував на це кричуще неподобство: 

«У цьому місці кіоск стоїть незаконно, оскільки підприємець самовільно змінив умови й порушив вимоги паспорту прив‘язки – кіоск встановлений не в тому місці і здійснює торгівлю не тим видом товарів, який вказаний в дозвільних документах».

Відповідно до чинного законодавства, втім, не можна просто приїхати і демонтувати незаконний МАФ.

«А тому зараз готується пакет документів для винесення на наступне засідання виконкому рішення про демонтаж даного кіоску. Після прийняття цього рішення цей кіоск буде добровільно демонтований власником, або в примусовому порядку муніципальною вартою», – пояснив Ігор Поліщук.

Засідання виконкому відбулося, і його члени 27 вересня ц. р. постановили, що «Королю Дамаску» на вул. Лесі Українки – не місце.

Втім, підприємець Оксана Імберовська власними силами цей МАФ не демонтувала. Тому це зробили за адресою вул. Лесі Українки, 58 луцькі муніципали 1 жовтня.  Кран забрав «Короля Дамаска» з насидженого місця, і вантажівка повезла його...

І ось тут продовжується найцікавіше! Скандальний МАФ встановили по вул. Львівській, буквально біля входу в дві аптечні установи та за кілька сот метрів від головного корпусу Луцького національного технічного університету. За інформацією, яка заслуговує на увагу, дозволу на розміщення «Короля Дамаска» і за цією адресою Луцька міськрада не видавала!

Але для «Короля Дамаска» це не важливо. Він в обласному центрі король...

Утім,  радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, як зазначають колеги з ІА «Волинські новини», налаштований навести порядок щодо розміщення в обласному центрі різних МАФів:

«Завершується доопрацювання схеми розміщення тимчасових споруд в місті, згідно з якою кількість МАФів в місті скоротиться щонайменше на 30%. Прийняття цієї схеми заплановано на жовтень. Також управлінням архітектури розробляється типовий вигляд тимчасових споруд в місті, який буде впроваджений вже в листопаді».

Але чи достоїть одіозний «Король Дамаск» до кінця листопада, покаже  найближчий час.

Світлана КОМА.

На фото автора: «Король Дамаск» переїхав із вулиці Лесі Українки на Львівську.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%