Як Волині стати заможною?

Як Волині стати заможною?

Це обговорили влада, працедавці та профспілки області.

Бачити результати, вирішувати проблеми, досягати успіху. Щоб усе це стало реальністю, на Волині діє Територіальна тристороння соціально-економічна рада. Її члени закумулювали зусилля виконавчої влади краю, роботодавців і Федерації профспілок. Наскільки дієво – розповіли учасники нещодавнього засідання.

Спершу голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко передав керування радою голові Федерації профспілок Волині Іванові Карпомизу. А той надав слово для звіту Юрієві Кобцю, секретареві ради, який водночас є заступником директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Юрій Анатолійович порадував цифрами й фактами. Зокрема розповів про збільшення товарного експорту, приріст обсягів промислового виробництва та іноземних інвесторів, надто із Польщі, Кіпру, Швеції та Віргінських островів (сума капіталовкладень – майже 2 млн 600 тис. грн). Хоча голова правління обласного об’єднання організацій роботодавців Володимир Цибульський не став приховувати і цілої низки проблем, над вирішенням котрих працюють волинські бізнесмени. 

Вдалим був 2013-й для наших аграріїв. Бо навіть на фермерських ярмарках, котрих проведели торік до чотирьох тисяч, селяни отримали змогу реалізувати продукції на 282 млн грн.

А якщо врахувати, що ми – на шостому місці серед областей із найнижчими цінами, то це хороший показник для кожного волинянина.

Щоби збільшувати фінансування медицини, область буде спрямовувати кошти не лише власні, а й іноземні. Адже Волинь перемогла в конкурсі Світового банку. Як результат – наші медзаклади отримають 30 млн дол. на реорганізацію амбулаторій та вдосконалення допомоги сердечникам.

Риску в засіданні соціально-економічної ради підвів її голова Іван Карпомиз, котрий поділився планами роботи влади, профспілок і працедавців на весь 2014 рік.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%