Зарплата на благодійність

Зарплата на благодійність

Нещодавно депутати Верховної Ради дев’ятого скликання отримали першу заробітну плату. Нардеп із Рівненщини Сергій Литвиненко виконав обіцянку: свою першу зарплату віддав на благодійність. Щодо волинян, то вони подібної ініціативи не проявляли…


Як повідомила прес-секретарка нардепа від партії «Слуга народу» Сергія ЛитвиненкаЛариса Ткач – виданню «Страна Уа», наразі парламентар уже перерахував 26 тис. грн трьом сім’ям із Рівненської області.

«Так, 10 тис. грн він перерахував Валентині Гомонець із Рівного на операцію в онкоцентрі, по вісім тисяч гривень отримали Ірина Мичко з Рівненської області для дочки з астмою і Ольга Харечко з села Кричильська Сарненського району для доньки з паховою грижою. Решту днями планують відправити двом сім’ям загиблих воїнів у зоні АТО», – зазначають колегим з порталу «Рівне вечірнє».

Щодо народних депутатів, які мають стосунок до Волині, то від них і подібних ініціатив не було, і про благодійність першої зарплати нічого не чути.

Область в Верховній Раді України нині представляють Андрій Герус, Валерій Стернійчук і В’ячеслав Рубльов (партія «Слуга народу»), а також мажоритарники Ігор Гузь, Ірина Констанкевич, Степан Івахів та Ігор Палиця (група «За майбутнє»).

За свідченнями офіційних джерел, перша зарплата в них коливалася від 26 тис. грн до 49 тис. грн.

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Рівне вечірнє»: рівненський народний депутат Сергій Литвиненко, який витратив першу зарплату на благодійність.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (0) - 0%
Банкет під час чуми (6) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 10%
Підстава для негайного звільнення чиновників (2) - 20%
Мені байдуже (0) - 0%