Прикра помилка

Прикра помилка

Не відповідає дійсності ця фраза, котра була опублікована в «Волинській газеті» від 3 жовтня ц. р. у рубриці «Правда одним реченням»: «Звинувачений у хабарництві перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук вийшов на роботу і 30 вересня привітав із престольним святом прихожан храму святих мучениць Віри, Надії Любові та матері їхньої Софії».


Насправді Ярослава Матвійчука ніколи ніхто в хабарництві не звинувачував, відтак, перший заступник Володимир-Волинського міського голови перед законом чистий. Насправді в отриманні неправомірної вигоди в сумі 10 тис. грн у липні ц. р. правоохоронці запідозрили зовсім іншого посадовця – заступника міського голови та секретаря міськради Княжого граду Олега Свідерського.

А що Ярослав Анатолійович (який працює на відповідальній посаді з листопада 2015 р.) розуміє специфіку журналістської праці та поважає її, свідчить очевидний факт: 4-го жовтня, у день 80-літнього ювілею міськрайонної газети «Слово Правди», в редакцію видання завітав саме перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук.

«Виступаючи перед колективом редакції, він подякував працівникам газети за багатолітню творчу працю. Ярослав Матвійчук зауважив, що в газеті працюють справжні професіонали, які завжди тримають руку на пульсі життя міста, достовірно та вчасно висвітлюють події, що відбуваються у Володимирі-Волинському», – зазначається в повідомленні прес-служби міськради Княжого граду.

Відтак, від свого особистого імені, а також від імені редакції «Волинської газети» приносимо щирі вибачення Ярославові Матвійчуку за прикру помилку і сподіваємося, що це не позначиться на продовженні багаторічної співпраці видання з громадою та керівними структурами Княжого граду, зокрема – і з шановним Ярославом Анатолійовичем.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото Володимир-Волинської міськради: Ярослав Матвійчук у своєму службовому кабінеті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%