«Герої спортивного року»

«Герої спортивного року»

Коли нагороджували кращих спортсменів краю, в овальній залі засідань органів влади Волині ніде було яблуку впасти, хоча прибути змогли далеко не всі «винуватці» урочистої події. Свято «Герої спортивного року», організоване управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації, вкотре довело: ми маємо ким пишатися.

Рівно об 11.00 до зали зайшов заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк. Начальник обласного управління у справах молоді і спорту Галина Карнаухова розпочинає урочистості.

– Сьогодні мене привітали зі святом, – сказала Галина Йосипівна. – Причому, не зі спортивним, яке сьогодні відбувається, а Днем закоханих. Ми не планували такого збігу спеціально, але, очевидно, так сталося недаремно, бо ж тут зібралися люди, які просто закохані у свою справу.


Галина Карнаухова


А потім присутніх вітав піснею вокальний квартет «Автограф» із обласної філармонії.


– Спорт – заняття не лише сильних духом, але й тих, хто має можливості, – звернувся з трибуни Олександр Курилюк. – Ми разом багато зробили. Правда, чимало й не вдалося. Але на 2014-й маємо досить оптимістичні плани. Серед них – спорудження спортзали у нашому військовому ліцеї із посиленою фізичною підготовкою, школа у 55-му мікрорайоні міста, будівництво котрої завершується. Її вже назвали школою зі спортивним нахилом.


Олександр Курилюк


Увага залу загострюється. Олександр Іванович, котрий курує питання спорту в області, розповідає, що волинські спортсмени мають значну підтримку від бізнесу. І це також – результат діалогу, конструктивного, на результат.


– Ми будемо підтримувати ці партнерські стосунки, щоб спільно допомагати досягати успіхів, якими пишатиметься не лише Волинь, а й уся країна, – пообіцяв посадовець.


Андрій Мороз

Галина Карнаухова подякувала за задекларовані позиції розвитку спорту в краї і повідомила, що цьогоріч із Державного бюджету на розбудову спортивних майданчиків дошкільних та шкільних установ області передбачено 16 млн грн.


– Ми визначимо 2-3 об’єкти, котрі будуть основними. Це надзвичайно важливо, адже то – можливість діток займатися спортом у гарних умовах, – не без позитивних емоцій зазначила Галина Йосипівна.

А потім було нагородження.


– Непросто усім нам. І морально, і фінансово, – розпочала найочікуванішу частину зустрічі начальник профільного управління області. – Але весь цей рік ви йшли. Я бачила, що впевнено рухаєтеся вперед. Мушу визнати: були непорозуміння, але ми вміли знаходити точки дотику. Тож врешті маю нагоду вам подякувати за розуміння і співпрацю.


Овації залу та нагороди отримали 10 кращих спортсменів, а також 5 тренерів з олімпійських видів спорту, найуспішніші викладачі та їхні вихованці із неолімпійських видів. Та однозначно найзворушливішим стало вручення нагород спортсменам із особливими потребами.


Олександр Іванович недаремно зазначив, що кожен має на них рівнятися, адже одна справа – розвивати закладені Богом здібності, інша – перемогти страх і не просто не здатися, а стати кращим.

Знову квіти, посмішки й оплески залу.


Відзначили й кращу команду. Без сумнівів, за нагородою прямував головний тренер жіночої волейбольної команди «Континіум-Волинь-Університет» Богуслав Галицький.

Не забули й про ветеранів галузі, лідерів серед територіальних фізкультурно-спортивних товариств, шкіл та організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Словом, декотрим довелося підходити за нагородою кілька разів. Інтригою зал сповнився, коли стали вручати сертифікати на чималенькі суми. Тож одноразові матеріальні винагороди отримали 19 спортсменів та тренерів із олімпійських видів спорту та шестеро – із видів спорту інвалідів.


До речі, така практика відзначення за спортивні досягнення на рівні області не надто поширена в Україні. Волинь же, крім цього, гарантує своїм переможцям соціальний захист.

Ще однією гарною новиною стало те, що 14 волинських спортсменів – серед претендентів на участь в олімпійських іграх у складі збірної команди України у бразильському Ріо-де-Жанейро, що відбуватимуться 2016-го.


– Такі зустрічі залишають у пам’яті приємним спогадами та світлими емоціями. Нехай їх стає тільки більше, – сказала Галина Карнаухова і передала завершальну естафету свята квартету «Автограф».

Світлана ДУМСЬКА. 

Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%