Про шило і кота у владному мішку з SMS

Про шило і кота у владному мішку з SMS

Кабмін погодив кандидатури спочатку трьох, а в результаті тільки двох голів облдержадміністрацій. Які новини щодо Волині?


9 жовтня на черговому урядовому засіданні під головуванням Олексія Гончарука погоджено, кого згодом Президент Володимир Зеленський своїми указами поставить керувати виконавчою владою на рівні областей і районів.

До нашої області руки в урядовців знову не дійшли. Кабінет міністрів лише погодив кандидатуру Максима Куцого на посаду голови Одеської облдержадміністрації, а кандидатуру Ігоря Сопеля – глави Тернопільської.

Щоправда, поінформовані джерела стверджують, що спочатку погоджених кандидатур вистачало на 3 області...

"Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко з опозиційної фракції "Європейська солідарність" пояснив, що трапилося: "Цікаво проходило сьогодні на Кабміні узгодження кандидатів на керівників Одеської та Харківської обласних державних адміністрацій. На Одеську область Офіс президента погодив Максима Куцого. Але під час розгляду вирішили питання відкласти на наступний Кабмін. А в самому кінці засідання прем'єр передумав і провів опитування. А щодо Харківської області навпаки. Спочатку Кабмін підтримав кандидатуру нардепа від "Слуги народу" Олексія Кучера, але потім прем'єр отримав смс і передумав. У результаті по Харківській області рішення не прийняли", - пише "Лівий берег".

Крім цього, займуть крісла голів райдержадміністрацій із Житомирщини: Бердичівської– Людмила Димидюк,  Житомирської – Юрій Оханський, Чуднівської – Олександр Хомич.

Таким чином, знову не підтвердився прогноз, що замість звільненого Володимиром Зеленським голови облдержадміністрації Олександра Савченка і т. в. о. з червня ц. р.  керівника виконавчої влади області Олександра Киричука до 10 жовтня буде інший очільник. Або той, що є тепер. Та офіційного рішення з Києва як не було, так і нема. Хоча, з джерел, які заслуговують на увагу, очікувалося, що саме 9 жовтня Кабмін таки погодить якусь кандидатуру голови облдержадміністрації Волині...

Вочевидь, різні групи  впливу в оточенні глави держави досі не можуть поділити Волинь між собою, а прогнозованого публічного обговорення кандидатур волиняни так і не дочекалися. Тому хоч шила в мішку не втаїш, але, мабуть, буде кіт у мішку.

Наш кор.

Ілюстративне фото з порталу «Слово і діло».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%