Легенди і таємниці Лучеська

Легенди і таємниці Лучеська

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради постійно організовують заходи для сімей загиблих у зоні АТО військових. Одним із таких дійств стала нічна театралізована екскурсія «Романтика та містика Лучеська», яка відбулася 8 жовтня 2019 року.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Нічне театралізоване дійство розпочалося від Братського мосту, де екскурсантів зустрів Станіслав Хрустель, привид польського поміщика, що блукає вулицями Луцька уже понад чотири століття. Саме цей пан привідкрив завісу історії та містичності Лучеська, старих традицій і порядків. Окрім того, він поділився історією свого життя та оповідками про тих, хто ходив вулицями міста триста, чотириста чи навіть п’ятсот років тому. 

Багато відвідувачів, вперше дізналися про те, що у Луцьку є Майдан Ринок. На майдані Ринок було шість аптечних кіосків. Камʼяниця, де зараз розташована аптека-музей, була збудована в кінці 18 століття. На Майдані була Ратуша. Тут відбувалися торги з багатьма містами Європи та Сходу.
 
У старій частині міста на березі річки Стир, розташована сучасна майстерня скульптора Миколи Голованя, яку не можливо оминути. У працях скульптора сплітаються найрізноманітніші стилі. Це і готика, і ренесанс, і модерн, і безліч всього неповторного та вічного. Відвідувачам екскурсії пощастило побачити скульптора наживо. 

Наш кор.
Фото Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%