Луцьк проти «формули Штайнмаєра»

Луцьк проти «формули Штайнмаєра»

Депутати Луцької міської ради одноголосно проголосували проти реалізації «формули Штайнмаєра».

Про це стало відомо під час пленарного засідання позачергової 64 сесії міської ради, яка відбулася сьогодні, 10 жовтня.

«Події, які відбуваються в нашій країні останнім часом, викликають дуже багато занепокоєння, застереження громади нашої країни, нашої області, нашого міста. Відповідно ми не можемо бути осторонь від тих процесів, які відбуваються в державі. Ми не можемо не долучитися до того, щоб і наш голос почули, голос луцької громади, при розгляді тих питань, які вирішують долю нашої держави. Останнім часом всіх непокоїть так звана «формула Штайнмаєра», тому що згідно цієї формули існують загрози того, що події на сході України почнуть розвиватися неконтрольовано і принесуть виключно шкоду нашій державі», – наголосив в. о. міського голови Луцька Григорій Пустовіт.

При обговоренні усі депутати, незалежно від партійної приналежності, висловили занепокоєння перебігом подій на вищому державному рівні. На їхню думку, «формула Штайнмаєра» не просто не гарантує мир, а й призведе до ще більшої конфронтації у суспільстві.

У результаті усі 33 депутати, присутні на засіданні, підтримали проєкт рішення про звернення Луцької міської ради до Президента України, голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за так званою «формулою Штайнмаєра».

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%