Ювілей хорової капели "Посвіт"

Ювілей хорової капели

12 жовтня у Палаці культури міста Луцька відбудеться концерт народної аматорської хорової капели «Посвіт» «Як не я, тоді хто?», приурочений 30-річчю створення капели.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Початок о 15 год. Вхід вільний.

Хоровий колектив «Посвіт» створено 1989 року. Ентузіаст і патріот, заслужений працівник культури України Ростислав Григорович Кушнірук зібрав до гурту людей, об'єднаних любов’ю до України, до народної і патріотичної пісні. Основна мета створення колективу- повернення до життя заборонених тодішнім режимом високохудожніх і патріотичних творів - козацьких, стрілецьких, повстанських. Вперше за довгі роки на Волині у виконанні «Посвіту» зазвучали: гімн «Ще не вмерла України...», «Ой, у лузі червона калина», «Не пора, не пора», стрілецькі та повстанські пісні.

За високу виконавську майстерність у 1997 році колективу присвоєно почесне звання «народний аматорський». Капела «Посвіт» - учасник фестивалів-конкурсів повстанських і стрілецьких пісень «Волинь повстанська», «За волю України», «Повстанські ночі» та ін.

Наразі у репертуарі колективу окрім стрілецьких та повстанських пісень - твори в обробках М.Лисенка, М.Вербицького, Д.Січинського, М.Леонтовича, пісні волинських композиторів, народні пісні, пісні в обробці засновника колективу Ростислава Кушнірука.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%