Концерт для ветеранів

Концерт для ветеранів До Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, який розташований у Луцьку, завітали співачки, аби подарувати виступи з нагоди Дня захисника України.

Про це йдеться у сюжеті Ua:Волинь.

Військові відвойовують Україну зброєю, а артисти – піснею. З таким посилом приїхали привітати бійців співачки Христина Панасюк і Влада Чайка. У їх репертуарі – українські народні пісні, класичні твори. Захід організували учасники бойових дій, представники ветеранських організацій. Лауреатка міжнародних конкурсів, учасниця теле-шоу, арт-волонтерка Влада Чайка розповіла, що пісні виконують лише українською.

«Ми, як співаки, популяризуємо українську пісню і з нею їдемо до наших військових на передову. Дуже багато концертів було дано для дітей Донбасу, Авдіївка, Слов’янськ, Лисичанськ, Бахмут, Станиця Луганська. Нам там пощастило виступити із концертом для військових, родом з Волині. Моїх концертів, в яких я взяла участь, близько сотні на передовій. Це було і в лісі, і в полі. Дуже гарні емоції, спомини», – розповіла дівчина.

Нині на лікуванні в госпіталі перебуває 62 пацієнти, третина з них — учасники АТО, розповіла медична директорка госпіталю ветеранів війни Оксана Шкаровецька.

«Одна справа — це лікування медикаментозне і те, що надають допомогу лікарі і медичні сестри. А друге — це духовна культура і підтримка. Наші пацієнти дуже люблять, коли до них приїздять з різноманітними концертами. Тому що лікують не лише таблеточки, але й добре слово і хороше відношення», – вважає медик.

Наш кор.

Фото Uа Волинь.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%