Контрафакт на півмільйона

Контрафакт на півмільйона

У ході реалізації інформації щодо можливої доставки в населені пункти прикордоння Волинської області контрафактних тютюнових виробів, незаконно виготовлених на території України, які в подальшому мали переміщатися до Польщі, офіцерами оперативних підрозділів Держприкордонслужби спільно з працівниками Національної поліції області в місті Ковель був зупинений автомобіль Фольксваген української реєстрації, яким керував наш співвітчизник.

Під час візуального огляду встановлено, що у багажному відділенні транспортуються тютюнові вироби, але водій відкрити автомобіль для перевірки відмовився. Про це йдеться на сайті Держприкордонслужби.

Під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури на підставі ухвали судді Ковельського міськрайонного суду, спільною міжвідомчою групою, до якої, окрім оперативних співробітників, увійшли представники Національної поліції та прокуратури із залученням військовослужбовців мобільного підрозділу Луцького загону, було проведено обшук зазначеного автомобіля. В результаті проведених слідчих дій виявлено та вилучено 40 ящиків сигарет, а саме – 20 тисяч пачок контрафактних цигарок. Попередня сума оцінки склала близько півмільйона гривень. Наразі триває досудове розслідування.

Наш кор.

Фото Держприкордонслужби.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.3%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.7%
Банкет під час чуми (24) - 55.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.3%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 20.9%
Мені байдуже (1) - 2.3%