Сторінками минулого 17.10.2019

Сторінками минулого 17.10.2019

30 років тому
«В області процвітає злодійство. Цю проблему розглянули на засіданні бюро обкому КПУ. Рівень злочинності зріс на 24%, кражі особистого майна громадян – на 57%, а соціалістичної власності – на 44%. Замішано багато перших осіб, а відповідальності для них не існує… Головуючий Володимир Блаженчук зауважив: «90% виступаючих сьогодні з трибуни розказують про великі досягнення, а про недоліки – між іншим».
(«Молодий ленінець», 1989 р.).

20 років тому
Горе без води
«Голова Камінь-Каширської райдержадміністрації Ростислав Кухтей, який був і першим секретарем райкому ЛКСМУ, і працював у райкомі партії, і був головою райради, стурбований результатами бездумної меліорації. «Звичайно, її потрібно було проводити, але не в таких масштабах. Затрачено колосальні ресурси, а нині для експлуатації осушувальних систем немає коштів. І води немає, і ґрунти закисають, бо відсутні гроші для їх вапнування».
(«Досвітня зоря», 1999 р.).

10 років тому
Юля і «Богдан»
«13 жовтня на Волині побувала Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. Вона оглянула потужності ВАТ «Луцький автомобільний завод», який належить до корпорації «Богдан Моторс» і сказала, що до кінця року Кабмін профінансує на 150 млн грн державне замовлення для придбання 750 автобусів для перевезення учнів. Є лише 3 умови: 50% комплектуючих мають бути українського ґатунку, наявність спеціального сертифіката на перевезення школярів і вартість транспортного засобу. У зустрічі з Юлією Тимошенко взяли участь народні депутати Євген Кирильчук і Микола Потапчук, представник «Богдан Моторс» Олег Свинарчук, голова облдержадміністрації Микола Романюк, голова облради Анатолій Грицюк, а також директор автозаводу Володимир Гунчик».
(«Волинська газета», 2009 р.).
На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Євген Кирильчук не лише брав участь у візиті Юлії Тимошенко, але й завжди був її обличчям на Волині.

5 років тому
Заповіт Кривицького
«Як кандидат у народні депутати від Луцького округу №22 колишній мер Антон Кривицький переконаний, що тільки він у парламенті зможе допомогти лучанам вирішити найболючіші проблеми. Найгірше, що в 2006 р. економічний потенціал Луцька складав 47% від обласного, а тепер – лише 24%. «Я вже в такому віці, що роздавати пустопорожні обіцянки наліво і направо не дозволяє репутація. Я не можу відкладати плани на далеку перспективу, а повинен реалізувати їх уже тепер», – сказав Антон Федорович.
(«Волинська газета», 2014 р.).

Підготував Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%