«АТБ» послідовно підтримує економічну стабільність Волині

«АТБ» послідовно підтримує економічну стабільність Волині

Останнім часом багато говорять про економічну безпеку країни. Дехто з нас навіть не здогадується, що теж причетний до цього,  працюючи легально, сплачуючи податки та навіть ходячи за покупками до супермаркету. Давайте розглянемо, як це працює на прикладі лідера вітчизняного ритейлу – «АТБ».
 
Економічна безпека країни у цілому та нашої Волині зокрема зміцнюється завдяки збільшенню обсягів сплати податків численними підприємствами корпорації «АТБ». Це обумовлено стрімким зростанням продажів, відкриттям нових дискаунтерів, появою нових робочих місць та, відповідно, збільшенням відрахувань до бюджетів різних рівнів. Минулого року товарообіг торговельної мережі становив 103,6 млрд грн. Це на 30% перевищило показники попереднього року. Також було зафіксовано значне зростання так званого середнього чека. У торговельному бізнесі це вважають одним із найбільш об’єктивних показників ефективності продажів. Аналогічна тенденція спостерігається й цього року: лише протягом І кварталу 2019-го товарообіг перевищив 28 млрд грн., результати півріччя – 59,4 млрд грн.
«У першому півріччі поточного року підприємства групи «АТБ» сплатили податків і зборів на загальну суму 5,71 мільярда гривень. Це на 33% перевищує показники аналогічного періоду минулого року, – розповів Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ». – За попередніми прогнозами компанії загальна сума відрахувань у 2019 році становитиме понад 11 млрд грн. Це буде на 18% більше, ніж торік». 
За результатами минулого року мережа «АТБ» стала єдиним представником торговельної галузі,  що увійшов до рейтингу найбільш прибуткових бізнесів країни. Головний вітчизняний ритейлер, який станом на сьогодні має понад три з половиною мільйони постійних клієнтів, також впевнено посідає місце у трійці найбільших компаній України. «АТБ» уже багато років вважають галузевим лідером не тільки за товарообігом і темпами розвитку, але й за обсягом сплати податків у бюджети всіх рівнів, у тому числі й у нашу міську скарбницю.  
Зараз «АТБ» фактично є основою фінансової стабільності кожного з регіонів України. 
Вражаюча мапа присутності маркетів «АТБ» –  це 264 населених пункти у 22 областях, зокрема й на нашій Волині.  Громади багатьох міст і селищ завдяки податковим відрахуванням маркетів «АТБ» мають кошти на соціальні проєкти, ремонт доріг, шкіл, дитсадків, лікарень та інших важливих інфраструктурних об’єктів. 
Заснована понад чверть століття тому торговельна мережа «АТБ» сьогодні є лідером вітчизняного ритейлу –  має вже 1030 сучасних дискаунтерів майже в усіх куточках країни. Протягом минулого року в Україні відкрили 80 нових комфортних дискаунтерів, у яких створили понад шість тисяч робочих місць. До кінця поточного у країні приймуть перших клієнтів не менше сотні нових супермаркетів «АТБ», а у 50 магазинах завершиться модернізація. 
Асортимент кожного з дискаунтерів «АТБ», що працюють цілодобово, сьогодні перевищує 3,5 тисячі найменувань. Більш ніж 900 із них представлено товарами власних торгових марок і власним імпортом. Цей ексклюзивний асортимент за якістю не поступається присутнім на українському ринку аналогам, а от ціни приємно здивують. Вони можуть бути нижчими на 30–40%. 
Протягом усієї своєї історії «АТБ» послідовно дотримується політики соціально орієнтованого бізнесу. В дискаунтерах мережі діє соціальна програма, спрямована на формування максимально доступних цін на основні товари: хліб, м’ясо, молоко, крупи, яйця тощо. Незмінним лишається й те, що вартість будь-якого з продуктів чи товарів на полицях «АТБ» на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягається це за рахунок мінімізації витрат на логістику та постійного впровадження найбільш сучасних енергоощадних технологій.
За якість продукції у власних дискаунтерах лідер ритейлу відповідає своїм чесним ім’ям. Аби мати  впевненість у цьому, в «АТБ» створили унікальну для українського ринку багаторівневу систему планових і позапланових перевірок, мають власний відділ контролю якості. Прямо з полиць магазинів, у тому числі й у нашому Луцьку, регулярно відбирають понад тисячу одиниць товарів, які відправляють на дослідження до лабораторій. Там фахівці ретельно вивчають фізико-хімічні та мікробіологічні показники зразків, суворо перевіряють дотримання сучасних стандартів безпеки, дегустують продукти. Отже, якість і безпеку гарантовано на 100%!

Стас Порайко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%