Конфлікти

Конфлікти

У Камінь-Каширському районі мешканці призупинили працівників георозвідки під час опису місцевості

До Камінь-Каширського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що жителі села Гута-Боровенська перешкоджають працівникам георозвідки провести опис землі в лісі й здійснити дослідження надр.

Про це інформує Камінь-Каширський Відділ Поліції.

Відповідні дозвільні документи на це геологи мають.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група на чолі з начальником Камінь-Каширського ВП. Правоохоронці встановили, що РКГП ДП «Українська геологічна компанія Рівненської комплексної геологічної партії» спільно із працівниками КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС» проводили геологічні роботи поблизу села Гута-Боровенська Камінь-Каширського району.

Під час проведення вказаних вище робіт у представників георозвідки виник конфлікт із жителями села: останні наполегливо попросили геологів припинити проводити дослідження і покинути лісовий масив, що в подальшому ті і зробили.

Під час проведення перевірки СОГ ознак будь-якого кримінального правопорушення не було виявлено. В ході реагування на повідомлення, в будинку культури селі Гута-Боровенська відбулися збори громади, на яких був присутній начальник ВП, начальник СВ Камінь-Каширського ВП, голова Гуто-Боровенської ОТГ та представники КП «ВОЛИНЬПРИРОДОРЕСУРС».

Під час зборів вирішили призупинити георозвідку та провести ще одні збори 20.10.2019, на яких буде остаточно вирішуватись врегулювання конфліктної ситуації з місцевою громадою.




  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%