Керуватиме Чернігівщиною піарщик «Слуги народу»

Керуватиме Чернігівщиною піарщик «Слуги народу»

1 листопада Президент України звільнив тимчасово виконуючу обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталію Романову, а наступним призначив головою Андрія  Прокопенка. Його кандидатура погоджувалася урядом 28 жовтня ц. р. разом із претендентом на пост очільника виконавчої влади Волині Юрія Погуляйка...


Що відомо про Андрія Леонідовича?

З 2015 р. він керує компанію «Прокопенко та партнери» з управління виборчими кампаніями, стратегічних та кризових комунікацій.

Як зазначають колеги з «Української правди», з 2015 по 2017 р.  у Чернігівській облраді Андрій Прокопенко очолював Постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, був депутатом від партії «Наш край». На парламентських виборах 2019 р. уже очолював Одеський обласний штаб «Слуги народу».

16 жовтня Володимир Зеленський вніс на розгляд Кабміну кандидатуру Андрія Прокопенка на посаду голови облдержадміністрації області.

Оскільки глава держави цього дня представляв нового очільника на Тернопільщині, то на Чернігівщині цю процедуру провів перший заступник Офісу президента.

Чи відреагує Володимир Зеленський на протест облради та Луцької міськради щодо можливого призначення на Волинь луганчанина  Юрія Погуляйка, наразі невідомо.

Наш кор.

На фото «Української правди»: Андрій Прокопенко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%