Чому не співає Валерій Маренич?

Чому не співає Валерій Маренич?

Народний артист України Валерій Маренич, який став всесвітньо відомим у складі легендарного «Тріо Маренич», останнім часом зник із поля уваги… Чимало шанувальників таланту запитують, у чому ж справа?


Як у телефонній розмові сказав сам Валерій Маренич, наразі він живий, здоровий та сповнений рішучості продовжити творчі виступи. Навіть – із сольними концертами по всій Україні.

«Але чомусь не запрошують…», – скрушно додав Валерій Петрович, який, до речі, народився в м. Кривий Ріг, звідки родом і нинішній глава держави.

І дійсно, чому припадають пилюкою його легендарні гітара і губна гармошка замість того, щоб радувати людей неповторними мелодіями пісень народного артиста України?

Чи слід нагадувати, що з 1973 р. «Тріо Маренич» прославляло українську пісню і на теренах колишнього СССР, і в близькому зарубіжжі і навіть за океаном? І раз «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю» 22 січня 2019 р. Валерія Маренича, який нині виступає сольно, Президент України нагородив орденом князя Ярослава Мудрого І ст., значить, ще не пора маестро сцени залишатися за лаштунками творчого життя України.

Світлана КОМА.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Валерій Маренич у зеніті слави.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (247) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%