«Науковий пікнік в ОТГ»

«Науковий пікнік в ОТГ»

Волинські рятувальники взяли участь у проведенні унікального заходу.

Про це інформує прес-служба ДСНС у Волинській області.

 «Науковий пікнік в ОТГ» – масштабний захід із популяризації науки для дітей і молоді учора зустрічало с. Залізниця Любешівського району. Тут були і численні експерименти, і досліди, розвиваючі ігри, головоломки, майстер-класи для любителів науки, а також кожна дитина могла на хвильку спробувати себе у ролі рятувальника, сапера, лікаря, поліцейського.

Цей унікальний фестиваль об’єднав багато однодумців, які навчали дітей і правилам безпеки життєдіяльності. Як не пройти повз людини, що лежить на землі і надати їй першу медичну допомогу, скільки натискань на грудну клітку потрібно зробити під час серцево-легеневої реанімації, як накласти шийний комірець потерпілому при ДТП, правила накладання кровоспинного жгута (турнікету), що робити та як зафіксувати потерпілого для транспортування у лікувальний заклад розповідав лікар УДСНС України у Волинській області Василь Дерун.

Оскільки природна цікавість спонукає часто дітей за межами дому чи школи до небезпечних експериментів, рятувальники свої зусилля направили на навчання школярів правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Працівник групи піротехнічних робіт управління ДСНС України у Волинській області Микола Мороз розповів, як не наступити на вибухонебезпечний предмет минулих воєн, навіть не підозрюючи про це. Йшлося й про те,  що навіть у  землі під багаттям, розведеним на лісовій галявині, можуть причаїтися снаряди часів минулої війни, а діти, знайшовши випадково старий снаряд, не повинні підкладати боєприпаси у багаття, випробовувати їх на міцність ударами, намагатися розібрати, приносячи додому, у двір, до школи. Сапер ДСНС пояснював учням наслідки подібних дій, роз’яснив правила поведінки у таких ситуаціях.

У всіх емоції зашкалювали – у дорослих від невтомної дитячої енергії та допитливості, у дітей від таких цікавих локацій, а також можливістю у всьому буквально взяти участь особисто!

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%