Зустріч з президентом

Зустріч з президентом У СНУ імені Лесі Українки відбулася зустріч із президентом із досліджень Берлінського університету Штайнбайса Георгієм Хубуа.

Передовсім присутніх привітав ректор Лесиного вишу Ігор Коцан. «На цю співпрацю ми покладаємо великі надії», ‒ зазначив професор. Ректор звернув увагу на питання дуальної освіти та співробітництво з бізнесом, а також навів приклад того, що «кожна німецька фірма має за честь бути представленою у виші», оскільки система дуальної освіти широко впроваджена у Німеччині. Про це інформує пресслужба вишу.

Далі з вітальним словом виступив президент із досліджень Берлінського університету Штайнбайса, професор Георгій Хубуа. У своїй промові гість із Німеччини наголосив, що має за честь перебувати у СНУ. Згадав і про Лесю Українку як письменницю та патронесу нашого вишу.

Німецький професор також торкнувся проблеми розвитку університетів як наслідку розвитку суспільства, взявши за основу поняття «критичне мислення». Не оминув і втрати актуальності класичної освіти, адже виші повинні весь час оновлюватися.

Далі доповідь Георгія Хубуа можна означити короткими та влучними висловами, як-от: «Успіх університетів залежить не так від професорів, як від студентів»; «Якісне керівництво – те, яке не помітять як таке»; «Краще нерівність у багатстві, ніж рівність у бідності».

Крім того, німецький гість зауважив, що майбутнє ‒ за мережевими ЗВО.

Представляючи свій виш, Георгій Хубуа відзначив, що це – підприємницький університет, у якого багато ризиків і якому доводиться змагатися зі 104 ЗВО державної форми. Його особливість – те, що «з самого початку навчання студент повинен здійснювати проєкт при підприємстві».

Опісля представлення німецького вишу гість заслухав доповіді начальника відділу міжнародних зв’язків Марти Сидорук «Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки: структура та перспективи розвитку», проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Наталії Павліхи «Концепція наукового парку та розвитку дуальної освіти в СНУ імені Лесі Українки», декана факультету інформаційних систем, фізики та математики Юрія Харкевича «Досвід академічної мобільності студентів факультету інформаційних систем, фізики та математики», декана юридичного факультету Антона Демчука «Верховенство права. Сучасні тенденції та перспективи розвитку юридичної науки».

На завершення зустрічі ректори двох вишів підписали Угоду про співпрацю між Берлінським університетом Штайнбайса та СНУ імені Лесі Українки. 

 Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%