Ще один бранець Москви?

Ще один бранець Москви? У Польщі, в прикордонному пункті  «Дорогуськ», за запитом РФ затримали співробітника Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Ігоря Мазура.

За наявною інформацією, до нього не допускають українського консула та не надають адвоката.Про це повідомляє омбудсмен Людмила Денісова на своїй сторінці у Фейсбук.

За її словами у понеділок, 11 листопада, в місті Холм буде вирішуватися питання про взяття Ігоря Мазура під варту з метою екстрадиції в Росію.

«Закликаю Міністерство закордонних справ максимально сприяти звільненню Ігоря Мазура – українського громадського активіста та учасника російсько-української війни на Донбасі. Також, звертаюсь до представників ЗМІ з проханням максимально допомогти поширити інформацію, аби не допустити судилища та видачі Ігоря Мазура Російській Федерації», – йдеться в дописі.

Як повідомляється на сайті УНСО, затримання відбулося на запит Слідчого комітету Росії про подання Мазура у міжнародний розшук за звинуваченнями в участі у боях на плоші Мінутка у Грозному під час Першої чеченської війни. За цими даними, до Польщі Ігор Мазур їхав на запрошення віце-спікера польського сайму Беати Мазурек. Ігор Мазур (позивний «Тополя») – один із лідерів УНА-УНСО, певний час очолював осередок «Правого сектора» Київщини, учасник «Україна без Кучми», Помаранчевої революції і подій Євромайдану. Служив на Донбасі у складі ЗСУ у 2014-2015 роках.

Наш кор. 

Фото доступних джерел.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (169) - 31.2%