«Ти зможеш, якщо зміг я!»

«Ти зможеш, якщо зміг я!»

Протягом трьох місяців на Волині відбуватимуться Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та масові заходи серед дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів.

Про це інформує ВО ЦФЗН «Спорт для всіх».

Заходи організовують Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації при підтримці ГО «Відділення НОК України у Волинській області».

Вже традиційно працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 23 жовтня завітали до Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку Ківерцівського району.

Цілями і завданнями даного заходу є виховання патріотичних почуттів та свідомої потреби до занять фізичною культурою, зміцнення психологічних та емоційних стосунків, а також формування відчуття перспективи у дітей – вихованців дитячих спеціальних закладів шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей.

Пізнавальні бесіди працівників Центру про важливість здорового способу життя та недопущення шкідливих звичок в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Червона картка» - «Реальність  починається з тебе!» вдало поєдналися зі спортивними конкурсами з дартсу, стрибків зі скакалкою та естафетами: ведення баскетбольного м’яча, «Силач», «Флорбол» та «Попади в ціль».

Діти переконливо виявляли свою готовність до спортивного суперництва і відчувалося, що вони мають неабияку потребу у самоутвердженні й готові реалізовувати її у спортивному протистоянні. Змагання були дуже напруженими та емоційними. Дітки з небувалим азартом та підтримкою вчителів та однокласників старались показати якнайкращі результати у спортивних конкурсах та естафетах.

Переможці та призери спортивних змагань були нагороджені дипломами та призами від ГО «Відділення НОК України у Волинській області» та Волинського ОЦФЗН «Спорт для всіх».

Наш кор.

Фото ВО ЦФЗН «Спорт для всіх»,

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%