Донеччанин на чолі волинської шахти

Донеччанин на чолі волинської шахти

Директором Нововолинської шахти стане донеччанин.

Про це пише "Нововолинськ.com.ua".

Працівники Нововолинської шахти №10 очікують нового керівника. Тепер вже колишній директор вугільного підприємства Григорій Бар під час свого візиту до Міненерговугілля написав заяву на звільнення. Головна причина – це відсутність фінансування гірничого довгобуду та будь-яких перспектив подальшого будівництва та навіть утримання підприємства. У бюджеті на 2020 рік видатків на Нововолинську шахту №10 не передбачено взагалі.

Нагадаємо, Григорій Бар очолював десяту шахту від березня 2018-го, до того він був директором ДП “Шахта №1 “Нововолинська”.

Вже сьогодні замовник будівництва та працівники підприємства повинні зустрітися із новим директором, донеччанином Олександром Стойловським, який раніше очолював шахту «Капітальну» ДП «Мирноградвугілля». Як розповів голова первинної профспілки шахти № 10 «Нововолинська» Роман Юзефович, відповідних наказів на підприємстві поки що ніхто не бачив, однак, цілком ймовірно, що новий директор прибуде до Нововолинська із усіма необхідними документами та із дня на день приступить до виконання обов’язків директора.

Наш кор.
Фото "Нововолинськ.com.ua".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (248) - 44.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%