80 років першої школи Луцька

80 років першої школи Луцька

15 листопада в Палаці культури міста Луцька відбувалися велелюдні урочистості на честь 80-річчі першої на Волині української середньої школи – школи №1. З нагоди славного ювілею сюди прийшли сотні учнів, учителів, працівників школи, її колишніх випускників, а також –  представників органів влади.


Розпочалося урочисте дійство з виконання Гімну школи, який виконали учні різних класів. Затим присутні з цікавістю подивилися відеофільм про минуле та сьогодення навчального закладу, котрий веде свій родовід із осені 1939 р., коли стало можливим викладання уроків та навчання в школі українською мовою. З перервою на гітлерівсько-сталінську війну 1941-1945 рр. навчання, втім, не переривалося, але офіційно в родоводі школи позначено паузу до весни 1944 р., коли м. Луцьк позбавився нацистської окупації.

За 80 років перша школа виховала чимало успішних та гідних людей, які прославляють обласний центр Волині і на рідній землі, і далеко за її межами. Зокрема, називалися імена Івана Чернецького, Оксани Забужко, Олега Потурая та багатьох-багатьох інших.

З цілком логічних причин свято з колективом та вихованцями школи різних часів, яка нині працює на чолі з директором Андрієм Кицею, розділили й представники органів влади, зокрема – виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт та начальник Управління освіти і науки міськради Зіновія Лещенко.

Крім привітань та нагород учасники ювілейних урочистостей також насолодилися змістовним концертом, в якому взяв участь і народний артист України, почесний громадянин міста Луцька Василь Чепелюк.

Світлана КОМА.

На фото автора: початок святкування 90-річчя першої школи.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%