Вибори ректора СНУ

Вибори ректора СНУ

20 листопада на факультеті історії, політології та національної безпекивелелюдно, а все тому, що проходять вибори ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Починаючи з 9 ранку до конференц-зали корпусуDсходяться та з'їжджаються всі працівники Лесиного вишу та його структурних підрозділів, а також певна частина студентів. І за відчуттями, явка значно більша, ніж на будь-яких інших виборах державного чи місцевого значення.

А загалом усе практично так, як на любому волевиявленні. Є і спостерігачі, і секретарі, і лічильна комісія. На стінах – камери, які фіксують, аби не трапилося ніяких правопорушень.

За столами розмістилися члени виборчої комісії. Перед ними – таблички з буквами, що знаменують перші літери прізвищ потенційних виборців.

Далі за сценарієм: демонструєш паспорт, тебе шукають у списку, підпис і отримання бюлетеня на руки.

Виборчий бюлетень – аркуш паперу формату А4, де у таблиці розміщуються кандидатури семи претендентів, які змагаються за почесне місце, та традиційне: «Не підтримую жодного кандидата».

Серед ймовірних очільників СНУ: недавній керівник вишу, професор кафедри фізіології людини і тварини Ігор Коцан; професор кафедри кримінального права і процесу Олександр Колб; завідувач кафедри-професор міжнародних відносин і регіональних студій Наталія Коцан; доцент кафедри теорії літератури та зарубіжної літератури Тереза Левчук; професор кафедри теорії фізичного виховання, фітнесу та рекреації Анатолій Цьось; декан факультету історії, політології та національної безпеки Анатолій Шваб та доцент кафедри культурології та хореографічного мистецтва Віктор Шостак.

Голосування триватиме до 15.00. Далі підрахунок голосів та визначення лідера або лідерів голосування. Справа у тому, що перемогу в першому турі може забезпечити більше половини голосів підтримки. Якщо цього не відбудеться, то через певний час два кандидати з найбільшим рейтингом зустрінуться в очному протистоянні, де і визначиться переможець, з яким Міністерство освіти і науки України підпише повноцінний багаторічний контракт.

Вибори вважатимуться дійсними за умови, що у голосуванні візьмуть участь більше 50% осіб, внесених у списки.

Новий ректор СНУ імені Лесі Українки ще до Нового року визначиться й із деканами інститутів та факультетів, що входять до складу вишу, адже фактично у всіх із них термін контрактів також завершується в другій половині грудня ц. р.

Ольга КОНОНЧУК.

На фото автора: вибори ректора СНУ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%