Новий голова ОДА: вилами по воді писано…

Новий голова ОДА: вилами по воді писано…

В Офісі президента, можливо, визначена точна дата представлення нового голови облдержадміністрації: 3 грудня 2019 р. Але чи представить волинянам глава держави луганчанина Юрія Погуляйка, а чи виконавчу державну владу очолить інша особа, наразі невідомо.


Як 28 листопада інформуює портал «Волинь.UA» «джерела», саме 3 грудня у м. Луцьку представлять нового «губернатора» з «команди Зеленського».

«Хоча наразі достеменно не відомо, чи це буде попередньо погоджений Кабміном Юрій Погуляйко, чи за останні дні «засвіченому» у непривабливому світлі в місцевих ЗМІ кандидату усе ж знайдуть заміну, – зазначається. – Наразі немає також точної інформації щодо того, чи представляти нового «губернатора» на Волинь приїде сам Президент Володимир Зеленський, чи пришле когось зі своїх високопосадових довірених осіб».

Але ніби як відповідним службам дали чітку вказівку «готуватися до здійснення повного комплексу заходів, який передбачається під час офіційного візиту в регіон найвищої посадової особи держави».

Слід нагадати, що кандидатуру Юрія Погуляйка, першого заступника голови Луганської військово-цивільної адміністрації, серед інших уряд Олексія Гончарука погодив на виїзному засіданні в донецькому м. Маріуполь ще 28 жовтня 2019 р. Усі інші вже призначені Володимиром Зеленським, передостанній – на підставі Указу Президента №866/2019 від 22 листопада 2019 р. – Сергія Осачука, який став головою Чернівецької облдержадміністрації.

Таким чином, вакантною по всій Україні залишається лише посада керівника державної виконавчої влади Волині, де т. в. о. голови облдержадміністрації з червня 2019 р. працює Олександр Киричук, за «губернаторства» Олександра Савченка – перший заступник голови.

Волинська облрада 29 жовтня, а Луцька міськрада 30 жовтня, на сесіях проголосували за звернення до Президента України, щоб замість Юрія Погуляйка він призначив іншу особу, бажано волинянина.

Чи прислухається Гарант Конституції до думки волинських депутатів, чи приїде представляти нового голову особисто і чи взагалі прилетить у м. Луцьк 3 грудня, наразі невідомо. На сайті глави держави серед анонсованих поїздок про Волинь немає жодного слова.

Роман УСТИМЧУК.

На фото пресслужби президента України: Володимир Зеленський на Луганщині, де особисто й познайомився з Юрієм Погуляйком.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%