Делегація Комітету ВРУ відвідала Луцький замок

Делегація Комітету ВРУ відвідала Луцький замок

На Волині впродовж двох днів тривало виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики на тему: «Про функціонування закладів культури в умовах децентралізації».

Делегація Комітету, у супроводі заступника міського голови Ірини Чебелюк та директора департаменту культури Луцької міської ради Тетяни Гнатів, завітала до Луцького замку та Художнього музею, ознайомившись із роботою Державного історико-культурного заповідника в м. Луцьку. Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

У Замку Любарта гості міста оглянули пам’ятку архітектури та містобудування Церкву Івана Богослова ХІІ ст., музей дзвонів, а також піднялись на самісіньку верхівку В’їзної вежі. Особливо присутніх вразив Художній музей та його безцінна колекція, серед якої – виставковий проєкт Олександра Дишка «Луцьк 1429. Остання столиця». Обговорено було і вагомі здобутки колективу цього музею та необхідність позитивних реформ в царині музейництва: закон про меценатство, дотаційну підтримку держави, фінансування статутного завдання по закупівлі творів мистецтва, статус музейних працівників.

Богдана Хома.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (8) - 32%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (4) - 16%
Буду підпільником (5) - 20%
Ми приречені на поразку (2) - 8%
Мене це не стосується (4) - 16%