Рівненщина – Нігерія: «в індивідуальному порядку»…

Рівненщина – Нігерія: «в індивідуальному порядку»…

Під егідою голів Рівненської облдержадміністрації Віталія Коваля та облради Олександра Данильчука відбулася нарада. Сусіди хочуть освоїти африканський ринок, а от чи купуватимуть гості в перспективі українські землі сільгосппризначення, не повідомляється.


Отже, цими днями очільники сусідньої області Віталій Коваль та Олександр Данильчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники бізнесу у сферах тваринництва та м’ясопереробки, аграрної промисловості, молочних ферм, виробники спецій, макарон тощо зустрілися з посланцями африканської Нігерії.

«Очільник області Віталій Коваль та директор обласного департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько презентували гостям потенціал Рівненської області.

У свою чергу голова іноземної делегації, Міністр сільського господарства штату Лагос Гболахан Ловал, розповів, що Нігерія входить в топ-10 країн світу із споживання харчових продуктів. Це перспективний ринок для експорту продуктів сектору харчової та переробної промисловості. Лагос – це штат на півдні Нігерії. Однойменне місто Лагос є бізнес-столицею країни, яка налічує 22 мільйони людей. Саме тому і має великий попит у секторі харчової промисловості.

Сторони обговорили можливість поставки харчових товарів, обладнання, технологій переробки продукції, навчання спеціалістів, агроконсалтингу, відкриття українсько-нігерійських виробництв. Лагос, зокрема має потребу в м’ясі, кормі для риб, складських приміщеннях з системами охолодження тощо.

Також Віталій Коваль та Гболахан Ловал обговорили можливість офіційного підписання договору про міжрегіональне партнерство між Лагосом і Рівненською областю.

Після офіційної частини зустрічі члени іноземної делегації та представники рівненського бізнесу продовжити дискусію щодо співпраці в індивідуальному порядку. Підтримку у налагодженні зв’язків надавали Асоціація експортерів та імпортерів ЗЕД і Торговий дім «Нігерія – Україна», – написали колеги з порталу «Rivnenews».

Таким чином, наразі нігерійських партнерів цікавлять, в основному, продукти харчування. А от чи розмірковують вони над можливість прикупити українську землю, якщо мораторій на продаж сільгоспугідь для іноземців буде знято, наразі не повідомляється. Відтак, і про можливе поселення африканців по сусідству з Волинню – також.

Слід нагадати, що новопризначений голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль недавно побував і в м. луцьку, де взяв участь у урочистостях із нагоди чергової річниці Незалежності Республіки Польща.

Наш кор.

На фото порталу «Rivnenews»: під час зустрічі офіційних делегацій Рівненської обл. і провінції Лагос із Нігерії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%