Приїде чи не приїде?

Приїде чи не приїде?

В області не можуть розгадати загадку, чи прибуде 3 грудня або іншими найближчими днями Президент України Володимир Зеленський.


Неодноразово повідомлялося, що на початку цього тижня Волинь із робочим візитом може відвідати Глава держави. Насамперед, щоб представити нового голову облдержадміністрації Юрія Погуляйка, погодженого на засіданні Кабінету Міністрів України ще 28 жовтня 2019 р. у м. Маріуполі на Донеччині. Однак, явних приготувань, як це буває в процесі підготовки до візитів Президента України, на луцькому Київському майдані не спостерігається. Офіційні особи також не можуть дати ніякої конкретної інформації.

Відтак, питання, чи приїде Володимир Зеленський, щоб представити нинішнього першого заступника Луганської ВЦА на посту голови облдержадміністрації Волині наразі без відповіді.

Цілком імовірно, що Гарант Конституції може здійснити цю процедуру не обов’язково в м. Луцьку, а, наприклад, перед початком іншої наради, котра планується на Волині. А, можливо, це відбудеться і не 3 грудня, а в середу чи четвер…

В усякому випадку, на 3 грудня в столиці заплановане важливе засідання Верховної Ради України. Про його специфіку сказав Володимир Зеленський, виступаючи в Генеральній прокуратурі України напередодні Дня працівників прокуратури:

«Незважаючи на те, що з 20 листопада прокуратура позбавлена функцій слідства, ви маєте продовжити на належному рівні здійснювати процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях інших органів. Насамперед це стосується злочинів, вчинених на майдані Незалежності у 2013-2014 рр.».

Глава держави окремо зауважив:

«Третього грудня першим питанням на порядку денному у Верховній Раді України будуть дуже важливі зміни до закону про Державне бюро розслідувань. Ніхто не дозволить зливати справи Майдану!».

Наш кор.

На фото пресслужби Президента України: Володимир Зеленський виступає перед співробітниками ГПУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%