Замість Президента – Перший заступник керівника Офісу Президента (ОНОВЛЕНО)

Замість Президента – Перший заступник керівника Офісу Президента (ОНОВЛЕНО)

Попри тривалу відсутність офіційної інформації щодо можливого представлення в м. Луцьку 3 грудня 2019 р. нового голови облдержадміністрації, ця процедура таки відбудеться приблизно о 13.00.

 

Деякі інтернет-ресурси поспішили повідомити, що в Луцьк планує прибути з представленням нового очільника виконавчої влади не особисто Президент України Володимир Зеленський, а Перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов. Орієнтовно – 3 грудня 2019 р. у проміжку від 13-15.00 на київським часом.

Але як і в понеділок, так і вранці в вівторок офіційної інформації з цього приводу не було ніякої, бо її не надіслали з Офісу Президента. Та всі чекали... І недарма!

О 10 год. 30 хв. Відділ інформаційної політики облдержадміністрації розмістив таке повідомлення:

"В ОДА відбудеться зустріч з керівниками органів влади та місцевого самоврядування під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова.

Сьогодні, 3 грудня 2019 року, під головуванням Першого заступника Керівника Офісу Президента України Сергія Трофімова відбудеться зустріч з керівниками органів влади та місцевого самоврядування в овальному залі приміщення Волинської обласної ради.

Під час наради відбудеться представлення нового голови Волинської обласної державної адміністрації.

За попередньою інформацією, початок о 13.30 год.

Для висвітлення наради представникам ЗМІ необхідно акредитуватися до 12.00 год.

Акредитація триває за телефонами: 096 459 2388, 068 004 03 96".

А тим часом в апараті облдержадміністрації уже відбуваються кадрові зміни. Зокрема, перейшла працювати на посаду помічника голови облради Ірини Вахович багаторічна помічниця голів облдержадміністрації Олена Козюпа. Олена Адамівна прийшла в кабінет на другому поверсі «Білого дому» ще весною 2014 р., коли виконавчу владу області очолив Григорій Пустовіт (нині – виконувач повноважень Луцького міського голови). Потім вона продовжувала виконувати свої повноваження і коли головою облдержадміністрації був Володимир Гунчик, і Олександр Савченко і, донедавна, т. в. о. голови Олександр Киричук.

Цікаво, що її попередниця на посаді помічника голови облради Валентина Черниш також працювала доволі довго. Валентина Петрівна отримала призначення ще при Володимирові Бондару, потім працювала пліч-о-пліч із Миколою Романюком, а завершила свою каденцію одночасно з Борисом Клімчуком, не бажаючи допомагати Олександрові Башкаленку. Після звільнення Валентина Черниш працювала на митниці, але наразі залишила і цю роботу в Ягодині.

Узагалі ж, з системи виконавчої влади обласного рівня в орган самоврядування Волині переходять на роботу не вперше. Зокрема, керівником апарату облради понад 2 роки тому призначений, Дмитро Дубняк (ще Ігорем Палицею та охарактеризований як «цінне надбання»), який органічно влився в колектив облради та допомагає координувати його роботу на якісному рівні. На його місці в системі апарату виконавчої влади Волині – Богдан Гончарук.

Та всі ці обставини, звичайно, не впливають на процес зміни голови облдержадміністрації. Станом на 10 год. 30 хв. на сайті Президента Володимира Зеленського відсутня інформація ні про Першого заступник керівника Офісу Президента Сергія Трофімова візит на Волинь, немає й ніякого указу з приводу призначення з будь-яким прізвищем претендента: чи затвердженим Урядом Юрієм Погуляйком, чи якимось іншим.

Світлана КОМА.

На фото автора: Київський майдан із будівлею органів влади області, де очікують на призначення нового голови облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%