Затишно, світло і зручно

Затишно, світло і зручно

Скоро 30 років, як трудиться на поштовій ниві завідувачка Нововолинським відділенням зв’язку №7 Жанна Вакульчук. За цей час пройшла всі щаблі – від кіоскера до керівника, що дозволило Жанні Володимирівні на сучасному етапі згуртувати довкола себе працьовитий та дружний колектив.

Під час Дня передплатника, який у Місті шахтарів відбувся 26 листопада саме на базі сьомого відділення, доки люди віддавали перевагу «Волинській газеті», вдалося знайти коротку мить між напруженою роботою та поспілкуватися з Жанною Вакульчук та її колегами. 
Поштове відділення №7 розташоване у центрі м. Нововолинська не випадково, адже обслуговує добру половину міста. Разом із Жанною Володимирівною тут працює 10 співробітників. І з них – 6 листонош, на цих плечі припадає найважча та найвідповідальніша робота, бо треба вчасно рознести всім адресатам і кореспонденцію, і газети, і супутні товари. Чудові поштовики справляються зі всіма завданнями на відмінно, тому й завжди людно в їхньому відділенні, де й сама обстановка сприяє успішній роботі з клієнтами. Тут світло, тепло, чисто і… цікаво. 
Бо, як свідчить кількагодинне спілкування з Жанною Вакульчук, тут – живуть роботою. А поштова справа живе завдяки таким чудовим жінкам.

Світлана КОМА.

На фото автора дружний колектив нововолинських поштовиків  – Тетяна Прокопюк, Валентина Заєць, Валентина Павлович, Жанна Вакульчук, Людмила Рудинчук, Тамара Лисковець та Людмила Хомик.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 50%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 22.4%
Мене це не стосується. (8) - 10.5%