Перші слова Юрія Погуляйка на Волині

Перші слова Юрія Погуляйка на Волині

Сьогодні, 3 грудня, відбулося офіційне призначення Юрія Погуляйка на посаду голови Волинської обласної державної адміністрації.

Початок роботи нового очільника області традиційно розпочався з вітальної промови:

«Шановний Сергію Володимировичу (перший заступник керівника Офісу Президента України, – авт.), шановні депутати обласної ради, шановні мешканці області, державні службовці. Насамперед хочу висловити слова подяки Президенту України та першому заступнику голови офісу Президента за виявлену довіру. Протягом останньої доби на мою адресу надійшло багато привітань, але особисто я не вважаю це призначення певним досягненням.

Сьогодні починається найбільш складний етап у моєму житті, бо для мене голова обласної державної адміністрації, це не посада, а парадигма мислення. Я усвідомлюю свою величезну відповідальність перед Президентом України та всіма мешканцями області. Це величезний аванс від Президента, який я маю виправдати відповідним результатом. Гарантую, що всі мої дії будуть на користь суспільству, а мої рішення будуть відповідати трьом основам: ефективності, прозорості і послідовності.

Наголошую, що сьогодні потрібна звітність, не цифри, не слова, від нас чекають конкретних дій, державницьких вчинків, тому серед членів своєї команди хочу бачити патріотів та професіоналів, а не лояльних до будь-якого керівництва нероб.

До критики ставитимусь з розумінням, аналізуватиму і виправлятиму все.

У своєму житті завжди дотримувався принципу: «Хочеш змінити державу – почни з себе».

Підкреслюю, що лише спільними зусиллями ми зможемо покращити ситуацію в області, а саме: розгорнути державну політику обличчям до пересічних громадян, забезпечити економічне зростання та впровадити соціальні стандарти, наближені до європейських. Мій план робіт буде пов’язувати як проєкти на довгострокову перспективу, так і конкретні кроки, що будуть реалізовані вже найближчим часом.

На завершення ще раз запевняю, що всі мої дії, всі мої знання та зусилля будуть спрямовані виключно на користь народу і державі. Слава Україні!».

Наш кор.

Фото Ольги КОНОНЧУК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%