Капітуляції – ні! «Червоні лінії» для Парижу

Капітуляції – ні! «Червоні лінії» для Парижу

Недавно непримеренні вороги на парламентських виборах – «Євроейська Солідарність» Петра Порошенка, «Батьківщина» Юлії Тимошенко та «Голос» Святослава Вакарчука попередили Президента Володимира Зеленського: в Парижі за результатами зустрічі «Нормандської четвірки»  він не має права перейти «червоні лінії»!

 

Політсили експрезидента Петра Порошенка, експрем’єрки Юлії Тимошенко та лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука окреслили «червоні лінії» для Президента Володимира Зеленського на переговорах у «Нормандському форматі», які повинні відбутися в Парижі за участі Володимира Зеленського (Україна), Ангели Меркель (Німеччина), Емануеля Макрона (Франція) і Владіміра Путіна (Росія) вже 9 грудня 2019 р.

Заява «Євросолідарності», ВО «Батьківщина» та «Голосу» на засіданні парламенту 3 грудня зазначає, що виклики, які стоять перед Україною напередодні нормандської зустрічі, можуть поставити під ризик саму українську державність. Тому політсили проголошують «Ні капітуляції!» задля недопущення реалізації сценарію Путіна в Україні.

«Вони заявили про необхідність дотримання під час переговорів у нормандському форматі принципових позицій, «червоних ліній», – наголошує «Українська правда». – Дослівно: «Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації, жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу, жодних політичних дій, зокрема, виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації: виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном. Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну, жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії».

Політичні сили вимагають забезпечення принципу – спершу безпека, включаючи всеохоплююче припинення вогню, виведення російських військ і зброї з території України, повернення контролю України над українсько-російським кордоном.

Ці парламентські фракції зобов’язались координувати свої дії для забезпечення непорушності цих червоних ліній і дотримання національних інтересів нашої держави і  закликали усі державницькі партії і громадські організації долучитися до спільної боротьби за захист України.

Слід зазначити, що й один лідерів групи «За майбутнє», народний депутат від Луцького округу №22 Ігор Палиця щодо вирішення проблеми Донбасу також висловився чітко: або там усе відбуватиметься за українськими законами і в складі України, або цю територію треба відмежувати чимось схожим на «Берлінську стіну».

Наш кор.

На фото «Української правди»: текст спільної заяви.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%