«Світязь» продадуть у чужі руки…

«Світязь» продадуть у чужі руки…

Будівлю луцького колишнього профспілкового готелю та ресторану «Світязь», що перебуває у державній власності, планують приватизувати. Волинянам від цього – ні холодно, ні жарко.

Балансоутримувачем нерухомості , як повідомили колеги з ІА «Волинські новини», є ДП «Управління справами Фонду державного майна України». Орган приватизації – Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

«Об’єкт виставляють на приватизацію відповідно до наказ ФДМУ «Про внесення змін до наказу ФДМУ від 27 грудня 2018 р. №1637 «Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2019 році» (зі змінами), від 23 липня 2019 р. №728. Йдеться про готель «Світязь» (будівля готелю) загальною площею 7896,4 метра квадратного (основна площа – 3589,3, площа допоміжних приміщень – 4307,1) за адресою: Луцьк, вул. Набережна, 4; рік побудови – 1987, кількість поверхів – 9, матеріал стін – цегла. Приватизацію планують здійснити шляхом викупу орендарем – Товариством з обмеженою відповідальністю «Прикарпаття-готель-сервіс», – деталізують «Волинські новини».

Слід зазначити, що першопочатково ця споруда (готель та ресторанний комплекс) належала до профспілкового майна та згодом використовувалася фірмою «Волиньтурист». Але відкриті джерела не висвітлюють обставин, як готель «Світязь» перейшов у державну власність, як і те, хто і на яких умовах надавав його в оренду фірмі з-за меж Волинської обл. та куди вона платить податки.

Світлана КОМА.

На фото ІА «Волинські новини»: вхід до готелю «Світязь».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%