«Кінологічна спілка України «Маршал»

«Кінологічна спілка України «Маршал»

Волинські кінологи проведуть звітну конференцію 12 грудня

Відбулося засідання правління Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України «Маршал».

Ось уже кілька років її, як і облосередок ФМСУ, очолює шачанин Ігор Жмурко. Він – кандидат сільськогосподарських наук, заслужений працівник освіти України, директор Шацького лісового коледжу імені Валентина Сулька, засновник Міжнародного розплідника ягдтер’єрів «Чорне узлісся», ініціатор проведення Міжнародних змагань мисливських собак «На кубок Полісся».  

Серед найпершочерговіших питань, які на порядок денний поставив голова облосередку, – проведення звітної конференції членів КСУ «Маршал», вибір делегатів на Всеукраїнську конференцію КСУ та підготовка до весняної Всеукраїнської виставки собак, яка вже традиційно відбудеться у березні наступного року. Ігор Жмурко також поінформував членів правління про свою нещодавню зустріч з керівництвом ВГО КСУ «Маршал», робочі консультації з питань діяльності і обміну досвідом з колегами сусідніх Рівненської та Львівської облорганізацій, свої зарубіжні поїздки і участь у Міжнародних змаганнях мисливських собак.

Йшлося також про різноманітні кінологічні, правові та освітні аспекти діяльності ВГО, активізацію роботи членів обласного осередку, поліпшення породних якостей волинських собак.

В обговоренні взяли участь заступник голови Антон Демчук, члени правління Наталя Горбач, Вікторія Кавалер, Володимир Стельмащук.

Після дискусії члени правління прийняли рішення провести звітну конференцію облосередку у четвер 12 грудня о 17 годині з таким порядком денним: звіти голів правління та ревізійної комісії облосередку, вибори нового правління облосередку та делегатів на Всеукраїнську звітну конференцію ВГО КСУ. Також узгодили порядок підготовки до березневої Всеукраїнської монопородної виставки собак.

Присутні також обговорили можливість співпраці з львів’янкою Олександрою Береговенко, яка підготувала цикл семінарів по зоопсихології та хендлінгу і вже успішно дебютувала у Луцьку.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

Фото автора.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%