Уляна Супрун закликала допомогти луцькому "Гармидеру"

Уляна Супрун закликала допомогти луцькому На офіційній сторінці ексміністерки охорони здоров'я з'явився допис на підтримку луцького театру "Гармидер".


У дописі на фейсбуці Уляна Супрун закликає підтримати ініціативу проєкту, що займається просвітництвом через культуру та мистецтво.  "Гармидер" відкрив у центрі міста творчий простір "Гармидер ангар-stage", де вже відбулася низка культурних заходів, зокрема і заходи в рамках Міжнародного літературного фестивалю "Фронтера". Але це місце ще потребує облаштування, а театр потребує для цього нашої підтримки, на що і звернула увагу пані Супрун.

"Приміщення вже знайшли, частково облаштували та навіть провели у ньому кілька заходів. Це атмосферний ангар у центрі міста ГаРмИдЕр ангар-stage, який перетвориться на великий простір поширення ідей. Щоби працювати повноцінно, приміщення потрібно дооблаштувати, аби в ньому можна було проводити заходи і в холодну пору року, а також зробити належне освітлення. "

"З необхідних 100 тисяч гривень, команда зібрала вже трохи більше ніж 60 тисяч. На зібрані кошти планують встановити необхідне для сценічного майданчика освітлення." - йдеться у дописі.

"Гармидер" - проєкт, який змінює наше місто, привертає до нього увагу, піднімає культурний рівень лучан і зараз потребує допомоги. Тож усі, хто хоче долучитися до облаштування нового творчого простору, читайте деталі за посиланням: https://biggggidea.com/project/teplo-i-svitlo/

Наш кор.
На фото зі Спільнокошту: театр "Гармидер".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%