Уляна Супрун закликала допомогти луцькому "Гармидеру"

Уляна Супрун закликала допомогти луцькому На офіційній сторінці ексміністерки охорони здоров'я з'явився допис на підтримку луцького театру "Гармидер".


У дописі на фейсбуці Уляна Супрун закликає підтримати ініціативу проєкту, що займається просвітництвом через культуру та мистецтво.  "Гармидер" відкрив у центрі міста творчий простір "Гармидер ангар-stage", де вже відбулася низка культурних заходів, зокрема і заходи в рамках Міжнародного літературного фестивалю "Фронтера". Але це місце ще потребує облаштування, а театр потребує для цього нашої підтримки, на що і звернула увагу пані Супрун.

"Приміщення вже знайшли, частково облаштували та навіть провели у ньому кілька заходів. Це атмосферний ангар у центрі міста ГаРмИдЕр ангар-stage, який перетвориться на великий простір поширення ідей. Щоби працювати повноцінно, приміщення потрібно дооблаштувати, аби в ньому можна було проводити заходи і в холодну пору року, а також зробити належне освітлення. "

"З необхідних 100 тисяч гривень, команда зібрала вже трохи більше ніж 60 тисяч. На зібрані кошти планують встановити необхідне для сценічного майданчика освітлення." - йдеться у дописі.

"Гармидер" - проєкт, який змінює наше місто, привертає до нього увагу, піднімає культурний рівень лучан і зараз потребує допомоги. Тож усі, хто хоче долучитися до облаштування нового творчого простору, читайте деталі за посиланням: https://biggggidea.com/project/teplo-i-svitlo/

Наш кор.
На фото зі Спільнокошту: театр "Гармидер".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (0) - 0%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (0) - 0%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (1) - 5.6%
Банкет під час чуми (12) - 66.7%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 5.6%
Підстава для негайного звільнення чиновників (3) - 16.7%
Мені байдуже (0) - 0%