Які справи на особистому контролі Петра Шпиги?

Які справи на особистому контролі Петра Шпиги?

Інтерв’ю з начальником ГУ Нацполіції у Волинській області, генералом поліції 3 рангу Петром Шпигою відбулося 12 грудня. Буквального наступного дня після того, як Петро Петрович повернувся з Донбасу, де в процесі чергової ротації бійців спецроти «Світязь» ознайомлювався з умовами служби волинських правоохоронців на блокпосту поблизу с. Костянтинівка.


Утім, Петро Петрович не скасував запланованої зустрічі, в якій взяли участь головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк, керівниця ІА «ВолиньPost» Іванка Рудишин та очільник сектору комунікації поліції Волині Віктор Гомоль.

Розмова тривала майже 2 години. Петро Шпига розповів і про розслідування резонансних злочинів (наприклад, крадіжки піску з озера Світязь, стрілянина на луцькій автомийці, напади на оселі адвоката Сергія Сафулька та Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка, варварське знищення 7 ланей у заказнику «Воротнів»), а також і про службу роти «Світязь» у зоні проведення АТО/ООС, і про боротьбу з корупцією та торгівлею людьми, і про масові чистки криміналітету в м. Нововолинську, і навіть про своє особисте родинне життя.

Власне, матеріалу так багато, що його підготовка до друку займе доволі часу. Тож усім треба запастися терпінням та дочекатися, поки «Волинська газета» та ««ВолиньPost» розкажуть багато цікавого з роботи волинської поліції, котру з весни 2014 р. очолює Петро Шпига.

Наш кор.

На фото Ігоря ДИНІ (ІА «ВолиньPost»: Петро Шпига під час розмови з журналістами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%