«СКФ Україна»: очікуються рекордні інвестиції!

«СКФ Україна»: очікуються рекордні інвестиції!

Інтерв’ю з гендиректором ПрАТ «СКФ Україна»  Богданом Волчком відбулося з кількох причин. І кожна з них – важлива…


Насамперед, під час громадського обговорення бюджету м. Луцька на 2020 рік пролунала доволі вагома інформація: саме це підприємство є найбільшим платником податків у міську казну.

Друга обставина: 7 місяців це потужне підприємство очолює саме Богдан Волчок, який пройшов професійне зростання саме на цьому заводі під чуйним наставництвом багаторічного керівника Володимира Цибульського.

І, нарешті, третя подія: Богдан Анатолійович віднедавна увійшов до складу правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, учасники якого сукупно виробляють щороку майже половину ВВП Волині!

– Богдане Анатолійовичу, віднедавна Ви очолюєте одне з найпотужніших в області (а, можливо, й у державі) підприємств, перейнявши естафету в багаторічного очільника Володимира Цибульського. Як складалася Ваша кар'єра?

– Всіма своїми життєвими досягненням я завдячую певним людям. Перш за все, це мої батьки, які з дитинства прищеплювали принципи працелюбства, відповідальності, турботи та любові. Значний вклад у розвиток професійних навиків, звичайно, внесли певною мірою і школа, і університети (Волинський державний університет у м. Луцьку та Вища школа міжнародних відносин та суспільної комунікації у Польщі, м. Хелм). А найголовніше – це робота у компанії «СКФ Україна», яка розпочалась для мене в 2007 р. із посади інженера відділу постачання. Компанія «СКФ Україна», як підприємство, що дбає про своїх працівників, зробила значні інвестиції в мій розвиток – це ціла низка навчань як безпосередньо на заводі, в Україні, так і за кордоном. І, звичайно, підтримка та наставництво з боку керівництва заводу.

Завдяки цьому в мене з’явилась можливість у 2012 р. зайняти посаду керівника відділу постачання, саме тоді я був включений у кадровий резерв на потенційну можливість зайняти найвищу посаду в товаристві.

Потім була ціла низка навчань, тренінгів та практичної роботи на підприємствах, і наставництво та допомога зі сторони генерального директора – Володимира Цибульського. З 1 травня 2019 р., після конкурсу та відбору, мене призначили на посаду генерального директора.

Звичайно, усього цього складно було б досягти без самомотивації, наполегливості, працелюбства, поваги до людей, командної роботи, цілеспрямованості.

Ще одним дуже важливим наріжним каменем для мене є моя сім’я – дружина та 2-є донечок. Без розуміння, підтримки та допомоги дружини я б не досягнув того, чого, власне, зміг досягнути.

– Ви маєте дві вищих освіти, які здобули в Україні та Польщі (до речі, я особисто знайомий із ректором ВШМВіСК у Холмі Міхалом Голосьом!). Скажіть, як допомагають отриманні знання в повсякденній роботі та чи вітаєте Ви ініціативу інших співробітників, які підвищують свій освітній рівень не лише в нашій державі, але й за кордоном?

– Перша освіта – Волинський державний університет ім. Лесі Українки, факультет міжнародних відносин –  надала мені хороші базові знання у сфері міжнародних відносин та політології, а також можливість спілкуватись іноземними мовами та шлях до розширення як кругозору, так і комунікації. У Вищій школі міжнародних відносин та суспільної комунікації у Польщі (м. Хелм) я отримав ґрунтовні знання та навички управління проєктами Європейського Союзу, що дозволило мені успішно адаптуватись у такій міжнародній корпорації як Група SKF. Крім того, наряду з поглибленням знань англійської мови, я також вивчив польську мову. Звичайно, усі знання, набуті як під час навчання в Україні, так і в Польщі, дуже допомогли і допомагають у професійній діяльності, вони відкрили можливості для кар’єрного зростання.

Будь-яке навчання та розвиток, у тому числі і за кордоном, на мій погляд, є надзвичайно корисними для молодих працівників. Головне, щоб, набувши знання, такі молоді люди застосовували їх в Україні.

– У чому особливість управління таким великим колективом, перед яким стоять дуже серйозні завдання?

– Перш за все, варто зазначити, що ПрАТ «СКФ Україна» є частиною великої транснаціональної корпорації. Тому, найбільшою особливістю є подвійна відповідальність – перед колективом працівників в Україні та перед глобальною корпорацією. Тобто, значимість управлінських рішень є надзвичайно високою.

Крім того, управління таким підприємством як «СКФ Україна» неможливе без створення команди однодумців та наділення повноваженнями менеджерів по усій вертикалі управління. Особливістю менеджменту заводом в Україні є також необхідність слідування Кодексу поведінки корпорації SKF, стандартам і процедурам, які діють в усій компанії, а також підходів та принципів ведення прозорого та чесного бізнесу.


– Якщо не секрет, в які країни світу експортується виготовлена в м. Луцьку продукція і які найвідоміші фірми використовують наші підшипники?

– Нашими найбільшими споживачами є такі відомі у світі компанії як Volkswagen, MAN, Scania, Skoda, Daimler та ін. Більше 97% виготовленої нашим підприємством продукції експортується за межі України, з цього обсягу понад 80% - в країни Європейського Союзу (найбільше – в Німеччину). Крім того, наші підшипники і компоненти до них поставляються у Швецію, Польщу, Бразилію, Туреччину, всього у 52 країни світу.


– Відомо, що ПрАТ «СКФ-України» є великим платником податків. Скажіть, будь ласка, на яку суму бюджети різних рівнів за 9 місяців цього року ви поповнили?

– За 9 місяців 2019 року нашим підприємством було сплачено 239,5 млн грн податків та обов’язкових платежів, в тому числі ПДФО, яке сплачується в місцевий бюджет – 37,2 млн грн, ЄСВ – 40,2 млн грн , митних платежів – 146 млн грн. ПрАТ «СКФ Україна» є одним із найбільших платників податків в місті та Волинській області.

– Наразі на підприємстві відбувається оптимізація кількості працюючих. Скажіть, будь ласка, про яку кількість вивільнених ідеться і яких професій стосується скорочення?

– Перш за все, варто підкреслити, що світова економіка переживає фазу сповільнення темпів свого розвитку, а в частині світового промислового виробництва – навіть фазу рецесії. Особливо «болісно» це відчуває світовий автомобільний ринок (окремі автомобільні концерни впали в обсягах виробництва автомобілів від 10 до 30% у порівнянні до минулого року та розпочали процес реструктуризації бізнесу).

95% бізнесу ПрАТ «СКФ Україна» фокусується на автомобільний ринок, і тому ми змушені відповідно реагувати на падіння попиту та зменшення обсягів замовлень від наших споживачів. В такій ситуації Рада директорів нашого підприємства прийняла рішення про необхідність незначної оптимізації чисельності працюючих (у межах 4%) та приведення нашої структури у відповідність із бізнес-ситуацією. В першу чергу, оптимізація стосується працюючих пенсіонерів, а також представників тих професій, яких можна швидко підготувати у випадку відновлення попиту на нашу продукцію на ринку. При цьому ми зберігаємо усіх висококваліфікованих працівників.        

– Натомість фахівців яких напрямків потребує виробничий процес? Який рівень матеріального заохочення Ви їм пропонуєте? Можете сказати, яка середня зарплата на цьому високотехнологічному заводі?

– Станом на сьогодні, наше підприємство потребує токарів, інструментальників, кваліфікованих електронщиків, хороших інженерів зі знаннями англійської мови. Крім того, враховуючи тенденцію на оцифрування та автоматизацію, ми разом із командою працюємо над профілем нових кваліфікацій, які будуть потрібні нашому підприємству в найближчому майбутньому, і це, перш за все, фокус на багатопрофільних спеціалістах.

Ми періодично переглядаємо стандарти оплати праці, на даний час середня заробітна плата по підприємству становить 16,6 тис. грн.

– Відомо, що ПрАТ «СКФ Україна» розвиває багато соціальних проектів для свого колективу. Деталізуйте, будь ласка.

– Згідно з концепцією ведення бізнесу компанією SKF, працівник  є ключовою цінністю підприємства, тому великий фокус робиться на соціальну складову бізнесу. Усі 100% працівників «СКФ Україна» мають медичне страхування за рахунок компанії з вартістю медичних послуг на одного працюючого понад 90 тис. грн на рік. На заводі цілодобово функціонує медичний центр у форматі 7 днів на тиждень. За рахунок підприємства проводиться вакцинація працівників від інфекційних хвороб.

Працівники мають можливість за рахунок компанії лікуватись та оздоровлюватись в санаторіях, пансіонатах та на базах відпочинку. Ми також організовуємо літнє оздоровлення для дітей наших працівників.

Співробітники, які пропрацювали більш ніж 30 років поспіль на нашому підприємстві, отримують статус «Ветерана СКФ Україна» і разом із ним – спеціальний соціальний пакет, який в тому числі включає право на отримання 9-ти середньомісячних окладів при звільненні та виході на пенсію.

На заводі створено їдальню лише для наших працівників, яка частково дотується підприємством – таким чином, наші працівники мають можливість харчуватися за досить демократичними цінами.

Ключові працівники підприємства мають можливість, за потреби, отримувати безвідсоткову довгострокову позику (строком на 3-5 років) для покращення житлових умов та інших потреб.

– З очолюваного Вами підприємства чимало людей захищали Україну в зоні проведення АТО/ООС. Як рідний колектив допомагає захисникам України ефективніше адаптуватися до звичних умов цивільного життя після повернення додому? Відомо також, що на Вашому підприємстві дбають і про дітей Героїв...

– Перш за все, варто згадати, що 37 працівників нашого підприємства брали участь у АТО/ООС, троє продовжують захищати державну цілісність та незалежність нашої України. Після повернення хлопців зі Сходу, для їхньої кращої адаптації, ми надавали одноразову матеріальну допомогу розміром у 30 тис. грн, а також придбавали путівки для реабілітації для них і їхніх сімей.

Крім того, починаючи з 2015 р., щороку в День Захисника Вітчизни організовуємо для хлопців святкування з врученням подарунків.

З осені 2014 р. ми опікуємося дітками, чиї батьки загинули в АТО/ООС: щорічно, перед початком навчання, допомагаємо придбати усе необхідне для школи, а до дня Святого Миколая організовуємо для них свято з подарунками або цікавими туристичними поїздками, в тому числі і за кордон.

– Які стратегічні завдання на найближчу перспективу ставить перед ПрАТ «СКФ України» керівництво шведського концерну, до складу якого входить луцький завод?

– Потрібно зазначити, що нове керівництво підприємства вже опрацювало стратегію довгострокового розвитку ПрАТ «СКФ Україна», яка передбачає, перш за все, покращення існуючих умов праці, а також модернізацію, автоматизацію та діджіталізацію виробництва, створення потужностей для завоювання нових ринків та споживачів.

Керівництво Групи SKF підтримує наші інвестиційні плани, і тому, не дивлячись на кризові явища у світовій економіці, саме зараз ми реалізовуємо цілий ряд важливих проєктів, що дозволить нам піднятись на новий рівень розвитку нашої компанії. Недавній візит вищого керівництва Групи SKF на наше підприємство наприкінці жовтня 2019 р. приніс повну впевненість в тому, що Група готова допомагати розвивати наше підприємство, вкладати у його розвиток інвестиції та ресурси.

Наступний, 2020 р., станом на сьогодні вже виглядає рекордним роком із точки зору запланованих інвестицій у наше підприємство і може стати також рекордним з точки зору об’ємів освоєних та використаних інвестицій.


– Буквально цими днями Вас обрано до оновленого складу правління Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, яке, в свою чергу, входить до Федерації роботодавців України.  Чого очікуєте від роботи в цій потужній організації?

– На заключній частині нашої зустрічі я зазначав: якби в мене така можливість, як 17 грудня, під час звітно-виборних зборів об’єднання роботодавців Волині, але 7 місяців тому, то зовсім не гарантовано, що погодився б долучитися до роботи… Але досвід роботи гендиректором такого потужного підприємства як «СКФ Україна» засвідчив, що самостійно ні я особисто, ні хтось інший із управлінців не вирішить поставлених перед підприємством завдань. Без потужної команди, як на підприємстві, так і поза його межами, розвиватися та досягати нових позитивних результатів абсолютно неможливо. Відтак, в подальшому буду розвивати себе вже як член правління волинського об’єднання роботодавців, чим допомагатиму розвиткові «СКФ Україна», інших підприємств Волині та в цілому України. Чого очікую від ВОООР у найближчій перспективі? Володимир Цибульський, який багато років очолював і «СКФ Україна», і Волинське обласне об’єднання організацій роботодавців, задав швидкий темп розвитку і високо підняв планку досягнень. Але світ не стоїть на місці, з’являються нові виклики, яких не було буквально вчора, тому переконаний, що оновлений керівний орган нашої організації буде, насамперед, консолідовано реагувати на всі реалії економічного сьогодення, захищатиме законні інтереси роботодавців, дбати про своїх працівників на всіх рівнях.

– Як полюбляєте проводити дозвілля Ви особисто? Цікаво також довідатися про Вашу родину, друзів...

– Відверто кажучи, вільного часу, а, отже, власне дозвілля, не так вже й багато, і я намагаюсь проводити його із сім’єю – дружиною та двома донечками. Щодо хобі, то я полюбляю працювати власними руками, будуючи щось, особливо з дерева. Це допомагає трішки відволікатись від роботи та відпочивати морально.

Ми разом із сім’єю любимо відвідувати спортивний комплекс, гуляємо на природі – в парку, лісі, катаємось на велосипедах, збираємо гриби. Ми дуже любимо відпочивати за межами великого міста. Вдома, зазвичай, багато справ, але якщо є вільна хвилина, то читаємо та граємо у розвиваючі ігри з дітьми.

Розмовляв

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото автора: Богдан Волчок у своєму службовому кабінеті; потужності "СКФ Україна".

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%