Мама Оксани Марченко – диковинівська невістка!

Мама Оксани Марченко – диковинівська невістка!

Упродовж останніх місяців родина Медведчуків – у зоні особливої уваги. Особливо через діяльність очолюваної Віктором Медведчуком проросійської організації «Український вибір»…  Але люди вже дізналися про таємну «даму серця» Віктора Януковича, то чому б не розповісти про родинне коріння цілком легальної дружини Віктора Медведчука – Оксани Марченко? Тим більше, що ця пара полюбляє відвідувати в нашій області монастир у с. Зимне Володимир-Волинського р-ну, а в одному з віддалених сіл народився майже батько самої Оксани Марченко!

Як не крути, а той куток Горохівщини, що в напрямку Берестечка, вабить Диковинами. Це я про село, яке й справді, як і сама назва, трохи віддає хутірцем... Але не думайте, що коли зв’язок тут ловить тільки у кількох місцях на горбку (та й то – як пощастить), то й дивуватися нема чим! Виявляється, у Диковинах про славетну на всю талановиту Україну телеведучу Оксану Марченко говорять частенько. Точніше – перешіптуються… І не спроста все це.


Церква у Диковинах


Інтригу витримувати не стану. Словом, у Диковинах кожен знає: їхній земляк, котрий сам іще той, одружився на мамі Оксани Марченко! Так, тієї самої Марченко, яка в другому шлюбі за Віктором Медведчуком. Тож її мама Тетяна Григорівна, виходить, диковинівська невістка! Ну, звісно, після почутого журналістська цікавість так узяла гору, що не спинити. Ледь зійшли сніги (бо до Диковин в хурделицю дістатися автотранспортом фактично неможливо!), як рушила в дорогу.

Але місцеві мого захвату не зрозуміли: розповідали мало, і то, як уже казала, – пошепки.

Нічим не примітна хатина з червоним дахом (за такими ознаками ми її шукали), котра зовні давно не знала ніякого ремонту, притулилася коло магазину «совкового» типу. Тож укупі вони виглядають гарно. Навколо – чимала територія, правда, цієї пори – болото непролазне. То я про батьківську хату диковинівського героя – Андрія Юхимчука, вітчима Марченко.

– Він у Києві великий начальник, – одноголосно кажуть у селі.

Правда, толком ніхто не знає, ким чи чим він там у столиці керує.А Googlе повідав цікавий факт: Андрій Юхимчук – директор Байкового кладовища. Для тих, хто не розуміє, яке значення цей цвинтар має не лише для мертвих, але й для живих, поясню: це елітне місце поховання всієї вітчизняної еліти. Зрозуміло, що віипадкову людину керувати цим «спецпобуткомбінатом» не поставлять…

– Хороші вони люди. Хоч і багаті, але не гонорові, – розповідає Лариса Олексюк, котра у Диковинах – скільки себе пам’ятає. – У нього двоє дітей: Юля і Вова. То я з його донькою дружила: Юля сюди на літо постійно приїздила. Ми разом корови пасли.  

Зараз Юля, котра Оксані Марченко названою сестрою доводиться, теж приїздить. Леся Петрівна згадує, що десь років два тому тут була: все така ж хороша, проста. Сміється тільки: мовляв, їдуть диковинівськими вулицями –  тато своїм джипом, Юля позаду своїм.


Одна з диковинівських доріг


Улітку тут частенько можна побачити сестру Андрія Юхимчука: вона навіть залишається на деякий час у батьківській оселі похазяйнувати, кажуть. Зараз хату, про котру вже згадували, охороняють собаки. Годує їх якась далека сусідка. Тож близько ми не підходили…

Наталя Данилюк – сусідка Лесі Олексюк – пригадує трохи більше. Каже, що мама Оксани Марченко разом із паном Андрієм були у них на подвір’ї.

– У хату вона, правда, не заходила, – каже жінка. – Але я її бачила. Звісно, гарна, видно, що з міста.

Щось у розмові згадували про Даринку – доньку телезірки. Мовляв, майже ровесниця їхнім із Лесею дівчаткам. То вона танцювала на ікс-факторі. А ще Леся Олексюк розповідає, що колись її сусідці календарі зі славетною майже землячкою передавали.


Ну, це нам не дивина – Оксана Марченко вже з десяток років, як усюди. А от фото мами (аби бодай одним оком розгледіти славетну диковинівську невістку) знайти непросто. Тож скупий сімейний знімок: Оксана Михайлівна ще 2011 р., коли стала найгарнішою жінкою України, розповідає одному глянцевому журналу про свою родину та шлях до зіркового олімпу і дозволяє опублікувати сімейні та дитячі знімки.

Тетяна Григорівна – зовсім молода. Там же – фото Оксани-першокласниці і підпис: «О, это я в первом классе! В школе была отличницей. Хотя с поведением бывали проблемы».

От тобі й на: завдала мамі клопоту.

Зараз же про Марченко говорять і пишуть, що добра, відкрита, щира.


"Це  1974 р. Мені виповнився рік і вся родина відправилася фотографуватися", - так написала Оксана Марченко, коментуючи знімок, де є мама - Тетяна Григорівна, тато - Михайло Андрійович, сама Оксана та її сестра Діана.


Про візит Тетяни Григорівни згадують і на пошті у с. Мерва. Мовляв, приходила вона туди, про якісь листи говорила із тодішньою керівницею відділення.

Звісно, найбільше нас цікавило інше: чи все ж бувала у Диковинах сама зірка? Проте її слідів ми тут не знайшли. Або ж диковинці не призналися…


Оксана Марченко - першокласниця


А от на Волині Оксана Марченко точно була. Ще ніхто не забув про її різдвяні канікули у Зимненському Свято-Успенському Святогорському ставропігійному монастирі, що в с. Зимне Володимир-Волинського р-ну. Про це розповіла і навіть показала, як усе було, сама Марченко на власній сторінці у мережі «Фейсбук». Не приховує: там вона молилася.

Що ще там відбувалося, сказати важко. Хоча судячи з того, що в цій обителі неодноразово бували чи не всі українські президенти, а також багато гостей із-за кордону, то його довгожителі могли б розповісти багато цікавого…


Бо хто, наприклад, міг здогадуватися, що в Оксани Марченко та Віктора Медведчука куми – нинішній Президент Росії Владімір Путін (хресний батько їхньої спільної доньки Дарини) та Світлана Мєдвєдєва (дружина Прем’єр-міністра РФ Дмітрія Мєдвєдєва, хресна мама Дарини)?! І що хрестили Оксана Михайлівна та Віктор Володимирович своє дитя зовсім не в Зимненському монастирі української Волині, а чомусь у Казанському соборі російського Санкт-Петербурга?!


Батьківська хата Андрія Юхимчука


І якщо вже згадали про таємниче і вічне… У пошуках мобільного зв’язку редакційний автомобіль долав найбільші вершини Диковин, де краєвиди, скажу чесно – майже карпатські. Ну і вибралися ми аж до… кладовища. Так вийшло, бо воно – ген на горі. Словом, пішли ми з водієм роздивлятися. Не стану приховувати – шукали могили батьків Андрія Юхимчука. Є. Височіють найбільшими і найдобротнішими пам’ятниками із чорного мармуру. Тато і мама – поряд. Позаду – ще один Юхимчук, начебто брат пана Андрія. Сюди він разом зі своїми дітьми та дружиною й за сумісництвом мамою зіркової Оксани Марченко постійно везуть квіти.

А де зараз перебуває родина Медведчуків – сказати майже неможливо. Революція вважає Віктора Медведчука одним із найлютіших ворогів незалежності України, тому, вочевидь, зачаїлися вони або десь у Західній Європі, або – під захистом своїх кумів у Росії…

Світлана ДУМСЬКА.

Фото автора та з Інтернет-ресурсів.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%