Історія «передріздвяного ордена Победа»...

Історія «передріздвяного ордена Победа»...

Одіозний регіонал Михайло Добкін за 500 тис. грн купив і перевіз до м. Харкова зі Львова скульптуру «Ордена Победы» зі львівського Монумента Слави, де її демонтовано в руслі декомунізації. Щодо м. Луцька, то тут символи неіснуючої радянської імперії на меморіальному комплексі в центрі міста присутні й досі, як і цифри 1941-1945, які неправильно вказують початок Другої світової війни в Європі.


«Це Орден Перемоги зі львівського Монумента Слави... В такому стані ми знайшли Орден Перемоги з Монумента на одній з львівських фірм. Він важить понад 700 кг. Ним торгували, як ломом кольорового металу. Ми викупили його у вандалів. Майже за півмільйона гривень. Тепер він у Харкові та чекає того часу, коли ми повернемо його на колишнє місце. Разом з адекватними львів'янами повернемо. Але, думаю, це буде не скоро», – написав у соцмережах Михайло Добкін, слова якого цитує Агенція «Укрінформ».

Михайло Добкін не роз'яснив, де саме зараз зберігається скульптурний орден та де його встановлять в майбутньому.

Як повідомляв раніше «Укрінформ», 16 грудня 2019 року Дзержинський райсуд Харкова в 11-й раз оголосив перерву у підготовчому засіданні по справі екснардепа, ексмера та ексгубернатора Харківської області Михайла Добкіна у справі щодо незаконної роздачі землі за так званою кооперативною схемою: на суд з поважної причини не з'явилися двоє адвокатів одного з підозрюваних у справі.

Провадження щодо Михйла Добкіна стосується 36-ти земельних ділянок у Харкові загальною площею 78 га нормативною вартістю понад 220 млн грн.

«13 липня 2017 року Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Михайла Добкіна. 15 липня Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з правом на заставу в сумі 50 млн грн. Після внесення застави Михайла Дрбкіна звільнили. 15 вересня 2016 року в рамках справи щодо розкрадання землі «кооперативною схемою» проведені обшуки в Харківській міськраді та готелі «Національ», де проживає мер Харкова Геннадій Кернес», – зазначається.

Щодо символів неіснуючого СССР на Луцькому Меморіалі «Вічна Слав», збудованому в 1975 р. на місці старого римо-католицького кладовища, то процес декомунізації сюди не дійшов. Як і не виправлено очевидну історичну помилку, коли дата початку Другої світової війни при вході вказана не 1939, як це було насправді, а 1941 р., як учили в радянських школах...

Роман УСТИМЧУК.

На фото Агенції «Укрінформ»: демонтований у Львові символі радянської ідеології, куплений регіоналом Михайлом Добкіним

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%