Під Різдвяною зорею

Під Різдвяною зорею

Сонячні дітки колядували лісівникам Волині 

До Волинського ОУЛМГ завітали сонячні дітки. Прийшли із зорею, заспівали колядок, продекламували вірші, побажали лісівникам Волині міцного здоров’я, довголіття, рясних дощів на дерев’я, миру і добра.

– Для наших діток вже стало доброю традицією на Різдво йти з колядками та віншуваннями до лісівників Волині, – мовить голова ГО «Батьки дітей з синдромом дауна» Олена Мельник. – Заздалегідь готувалися, вивчали і розспівували колядки, заучували напам’ять вірші. Нашим діткам, втім, дуже важлива увага та прихильне ставлення. Лісівники уміють нас пошанувати.

Разом із дітьми прийшли і їх батьки. Вони зазначають, що це дуже позитивно впливає на малих колядничків. Зимових походів Луцьком під Різвяною зорею діти чекають увесь рік. І хоч колядування для цих особливих хлопців і дівчат – річ досить таки непроста і вони добряче втомлюються, вістку про народження Ісуса Христа – Сина Божого з радістю і надією розносять містом. Минулого року колядки і віншівки у їх виконанні прозвучали у двох десятках установ. Цього року колядниківський гурт сонячних діток тільки розпочинає своє віншувальне турне під Різдвяною зорею містом.

– Для наших дітей це чергова можливість зустрітися разом і поспілкуватися, – каже Олександр Домбік – батько Святослава, одного із двох десятків колядників. – Спершу проходили репетиції, кожен учасник гурту входив у роль, вивчав свої віншівки і вірші, разом вчилися гуртовому співу. Цього року, для прикладу, діти співають колядки «Старий рік минає» та «Пане господарю».

Це піднімає їх дух, підбадьорює і батьків. Особливо ж стимулює дорослих, перед якими виступають сонячні дітки. Не кожна здорова людина уміє так невимушено триматися перед іншими, радіти життю, славити Бога, як ці маленькі колядники.

– Дякуємо Вам за добру звістку, щирі колядки і віншування, – подякував незвичним гостям перший заступник начальника Волинського ОУЛМГ Руслан Войцеховський. – Лісівники Волині бажають Вам сил і завзяття та вітають з Різдвом Христовим.

Усі діти отримали подарунки. Коробки з цукерками з особливим трепетом та любов’ю вручали хлопчикам і дівчаткам усі працівники. Хтось з колядників усміхався у відповідь, когось вдячно обіймав і бажав гарних Різдвяних свят.

Сергій ЦЮРИЦЬ

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 51.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23%
Мене це не стосується. (6) - 8.1%