9 січня – день жалоби

9 січня – день жалоби

З приводу авіакатастрофи на світанку 8 січня 2020 р. літака «Міжнародних авіаліній України» «Boeing 737-800» рейсу сполученням Тегеран – Київ в Україні оголошено траур.


«8 січня зранку страшна звістка сколихнула Україну. В столиці Ірану, місті Тегеран зазнав катастрофи Боїнг 737-800, авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». За попередніми даними усі 176 пасажирів та персонал загинули на місці», – говориться в співчутті, який оприлюднила в облдержадміністрації, голова якої Юрій Погуляйко та уся волинська громада висловили щирі співчуття родинам і близьким загиблих в авіакатастрофі.

«У столиці Ірану, м. Тегеран, зазнав катастрофи «Боїнг 737-800». На борту літака, авіакомпанії «МАУ», перебувало 176 пасажирів та членів екіпажу, серед загиблих  була Юлія Сологуб – уродженка м. Нововолинська. Волинська обласна рада висловлює щирі співчуття близьким та сім’ям загиблих», – зазначено в некролозі, розміщеному на офіційному сайті облради.

Президент України Володимир Зеленський, який у ніч із 8 на 9 січня повернувся з Оману в м. Київ, зібрав екстрене засідання представників силових структур.

«Ранок 8 січня 2020 р. став чорною сторінкою в історії і України, і всього світу. Мої щирі співчуття родичам і близьким одинадцяти загиблих громадян України: Володимира Гапоненка, Олексія Наумкіна, Сергія Хоменка, Катерини Статнік, Ігоря Матькова, Марії Микитюк, Дениса Лихна, Валерії Овчарук, Юлії Сологуб, Олени Малахової та Ольги Кобюк», – заявив Президент України у спеціальному зверненні до народу

Він зазначив, що держава надасть допомогу родинам загиблих українців.

«Я також висловлюю співчуття родинам інших загиблих. Відомо, що це громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану та Великої Британії», – зазначив.

Глава держави звернувся до світу з проханням надати всебічну допомогу в розслідуванні жахливої авіакатастрофи, а також оголосив 9 січня днем трауру.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Володимира РУНЦЯ («Радіо Свобода»): потремти загиблих і квіті в аеропорту «Бориспіль», де так і не приземлився літак із Тегерану…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%