Мітингарі взяли штурмом Офіс «глави» «держави»

Мітингарі взяли штурмом Офіс «глави» «держави»

В окупованій Росією частині Грузії – Ахазії – опозиціонери, вважаючи результати «виборів» «президента» сфальсифікованими, взяли штурмом резиденцію Рауля Хаджимби. Друга версія – помста за криваву стрілянину в центрі м. Сухумі... Чи є серед учасників подій на Кавказі волиняни або інші громадяни України, невідомо.


Удень 9 січня учасники акції протесту, кількість яких оцінили від 500 до 800 осіб, прорвали поліцейські редути та увірвалися всередину офісу «президента» Абхазії – частини території Грузії, в 2008 р. окупованої Росією. Вони вимагали, щоб Рауль Хаджимба, який на «виборах» набрав на 1,22% більше, ніж представник «опозиції» Алхас Квіцинія, піти у відставку, на що той, перебуваючи у безпечному місці, відповів категоричною відмовою.

Як передають колеги з опозиційного до РФ сайта «Медуза», вимоги мітингарів підтримала «опозиційна» «партія» «Айтаїра», яка закликала Рауля Хаджимбу піти у відставку, щоб «уникнути гіршого сценарію».

Також за його відставку проголосував і «парламент» Абхазії.

«Спочатку мітьпнг опозиції відбувався біля приміщення «Верховного Суду Абхазії», де розглядався позов другого учасника президентських виборів – Алхаса Квіцинії. Але коли «судді» перенесли розгляд справи на невизначений термін, мітингарі рушили до офісу «глави держави»... Один із учасників сказав представникам Агенції «РИА Новости», що протест викликаний і результатами стрілянини в центрі м. Сухумі, яка відбулася 22 листопада 2019 р. і закінчилася вбивством двох кримінальних аторитетів та офіціантки ресторану. «Суд» заарештував 2 підозрюваний, і 6 січня 2020 р. виявилося, що один із них – співробітник охорони «президента» Рауля Хаджимби... Чи є серед учасників подій на Кавказі волиняни або інші громадяни України, невідомо.

Роман УСТИМЧУК.

На фото сайта «Медуза»: опозиція біля офісу Рауля Хаджимби.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%