Український фільм жахів отримав нагороду в Лос-Анджелесі

Український фільм жахів отримав нагороду в Лос-Анджелесі

Стрічка Дмитра Томашпольського “Сторонній” перемогла у номінації “Найкращий оригінальний сценарій” на Міжнародному кінофестивалі фільмів жахів Hollywood Blood Horror Festival у Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

“Це вже друга відзнака “Стороннього” за сценарій. Першу було здобуто в Колумбії, на Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia у Боготі. Загалом стрічка має вже вісім нагород міжнародних кінофестивалів у Японії, Канаді, США та Колумбії. Світова подорож “Стороннього” триває”, - йдеться у повідомленні.

Режисер та автор сценарію стрічки - Дмитро Томашпольський. Головні ролі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Стрічку створено “Кінокомпанією Гагарін Медіа” за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Продюсер – Олена Дем’яненко.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані між собою і до чого тут лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще їй доведеться з'ясувати, хто вона насправді.

Трейлер фільму тут.

В українському кінопрокаті фільм “Сторонній” очікується у 2020 році.

Наш кор.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (247) - 44.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (173) - 30.9%