Затримали вбивць Аміни Окуєвої

Затримали вбивць Аміни Окуєвої

Колишній прокурор Волині Максим Киричук на чолі аналогічного відомства на Київщині разом із поліцейськими зумів затримати групу кілерів, підозрюваний у вбивстві учасника російсько-української війни на Сході в складі добровольчого батальйону «Київ-2» Аміни Окуєвої.

 

Прокуратура Київщини 12 січня повідомила про затримання підозрюваних у вбивстві добровольця Аміни Окуєвої та замаху на вбивство її чоловіка Адама Осмаєва.

«На рахунку злочинців є ще два замовні вбивства, що вчинені у вересні 2016 року та у січні 2019 року, які також розкрито. На даний час слідчі дії тривають, здійснюються заходи щодо затримання всіх учасників злочинної організації та встановлення замовників», – зазначається на фейсбуксторінці відомства.

Деталей про затримання або кількість учасників групи наразі не повідомляють.

В свою чергу Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також у Фейсбуці написав, що йдеться про «групу кілерів». Це означає, що затримали більше, ніж одну особу. А на сайті МВС повідомили, що ДНК одного з затриманих збіглося з ДНР на автоматі Калашникова калібру 7,62 мм, який убивці залишили на місці скоєння злочину в Київській обл.

Колеги з «Радіо Свобода» нагадують, що пресофіцер добровольчого батальйону імені Джохара ДудаєваАміна Окуєва – загинула 30 жовтня 2017 року внаслідок обстрілу їхнього з чоловіком автомобіля, коли вони поверталися додому. Аміна Окуєва – наполовину чеченка, одна з версій здійснення замаху на неї та її чоловіка Адама Осмаєва – особиста помста кремлівського ставленика Руслана Кадирова, який після окупацією Росії Ічкерії став диктатором Чечні.

Слід нагадати, що з липня 2016 р. до липня 2018 р. Максим Киричук був прокурором Волинської області, звідки ще Генпрокурором Юрієм Луценком був переведений на аналогічну посаду на Київщині. Після змін у центральній владі та призначення керівником Офісу Генпрокурора Руслана Рябошапки він чи не єдиний із прокурорів обласного рівня, який не був звільнений.

Наш кор.

На фото «Радіо Свобода»: такою була Аміна Окуєва.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%