Школа в Осівцях: через терни до зірок!

Школа в Осівцях: через терни до зірок!

13 січня в с. Осівці Камінь-Каширського р-ну урочисто відкрито нову школу, збудовано за бюджетні кошти ТзОВ «Житлобуд-2» на чолі з депутатом облради Леонідом Стефановичем. До честі нового керівництва облдержадміністрації, на урочистість за участі перших осіб обох гілок влади запросили всіх журналістів.


Отже, 13 січня 2020 р.236 учнів Осівцівського ліцею відсвяткували перший дзвоник в новому приміщенні. 75,5 млн грн державних та місцевих інвестицій та 3 роки напруженої праці знадобилось для того, аби втілити в життя мрію педагогів і батьків, адже нову школу їм обіцяли ще з 90-х років минулого тисячоліття…

Уже на завершальному етапі в с. Осівці із робочим візитом приїжджали голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, народний депутат від партії «Слуга народу» Валерій Стернійчук і гендиректор ТзОВ «Житлобуд-2» Леонід Стефанович, щоб пересвідчитися у якості проведених робіт та вирішити питання дофінансування.

І ось усі клопоти позаду. Школа, яка була готова відкрити свої двері ще 1 вересня 2019 р., нарешті запрацює на повну потужність!

«Багато поколінь осівчан мріяли про таку нову школу, і такий чудовий подарунок ми отримали на свята», – зазначили директор навчального закладу Любов Дем’яник, слова якої наводять колеги з ІА «Волинські новини».

І підстави для радості дійсно вагомі: на учнів та педколектив чекають просторі класи, інформаційний центр, бібліотека, спортзал, ресурсна кімната, блок праці, їдальня, спортмістечко, зони ігор та відпочинку тощо.
«Нарешті дочекалися!», – привітав присутніх голова облдержадміністрації  Юрій Погуляйко з відкриттям нової школи та побажав учням використати свій потенціал, а педколективу – щоб кожен робочий день був для них святковим. Також звернувся зі словами подяки до батьків та забудовника ТзОВ «Житлобуд-2».

А голова облради Ірина Вахович зауважила, що відкриття нової школи – значна для Волині подія, тож та подякувала всім, хто долучився до створення нової школи, зокрема і забудовнику, який з розумінням ставився до нелегкого процесу фінансування та зведення будівлі. Учням Ірина Вахович побажала успіхів у навчальному процесі та нових здобутків:

«Щоб у рейтингах успішності ви були першими, мусите показати прекрасні результати! Ми хочемо вами гордитися і бажаємо, щоб ви нам дали таку можливість. А викладацькому складу – з натхненням йти на роботу і вкладати душу в дітей!».

Нову школу в с. Осівці Камінь-Каширського р-ну люди чекали ще з 90-их років минулого тисячоліття. І лише коли громада в 2016 р. звернулася то тодішнього голови облради, а нині народного депутата України від луцького округу №22 Ігоря Палиці, від ідей перейшли до роботи. Депутати облради виділили перший мільйон грн на її спорудження.  Після оновлення проектно-кошторисної документації ТзОВ «Житлобуд-2» на чолі з депутатом облради Леонідом Стефановичем розпочало будівництво, яке також фінансувалося з державного бюджету та місцевих фінансових ресурсів.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: Ірина Вахович і Юрій Погуляйко урочисто перерізають стрічку біля входу в нову школу

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%