Стартував набір курсантів до Академії СБУ

Стартував набір курсантів до Академії СБУ

З січня 2020 р. стартував набір курсантів на навчання до Національної академії Служби безпеки України та Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Про це інформує пресслужба СБУ у Волинській області.

Абітурієнти, які вирішили стати курсантами відомчих вищих навчальних військових закладів СБУ, мають звернутися із відповідною заявою до підрозділів чи органів СБ України за місцем реєстрації або фактичного проживання до 1 лютого 2020 року.

Саме підрозділи та регіональні органи Служби безпеки України здійснюють вивчення кандидатів, формують навчальні справи та приймають рішення щодо направлення їх на навчання до вказаних вишів.

За довідками і роз’ясненнями можна звернутися безпосередньо до відділу кадрового забезпечення Управління СБ України у Волинській області за адресою: м. Луцьк, проспект Василя Мойсея, 4) або за телефоном: 0673611326 (після увімкнення автоматичного режиму набрати код 482 або 477).

Ознайомитися з правилами прийому можна на сайтах вишів Національної академії СБУ та Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%