Залишилися двоє

Залишилися двоє

Після призначення Юрія Погуляйка новим головою облдержадміністрації розпочався неминучий процес зміни кадрів.

З-поміж усіх заступників керівника державної виконавчої влади області, які були призначені ще за президентства Петра Порошенка, на посаді продовжує працювати лише Світлана Мишковець, яка опікується гуманітарним блоком. Крім Світлани Євтихівни залишився і керуючий справами Богдан Гончарук.

Одним із перших звільнився заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук, який доволі несподівано пішов на вибори народного депутата в Ковельському окрузі №21 від президентської партії, а потім… зняв свою кандидатуру на користь Степана Івахіва, після чого відійшов на третій план. Далі написав заяву і залишив межі області запоріжанин Денис П’ятигорець, кандидат у народні депутати від партії «Європейська Солідарність» на парламентських виборах 2019 р.

Потім пішли у відставку Валентин Цьось і перший заступник Олександр Киричук, який після відставки Олександра Савченка з червня до грудня 2019 р. був тимчасово виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації та брав участь у представленні Юрія Погуляйка.

Звільнилася й прес секретарка керівника виконавчої гілки влади Катерина Павлова.

Також слід очікувати кардинальних змін на чолі існуючих департаментів та управлінь облдержадміністрації, їх модернізації і створення нових підрозділів, які відповідатимуть вимогам часу.

Таким чином, кадри старої команди фактично поступаються місцем генерації управлінців із числа прихильників чинного Президента Володимира Зеленського. Але оскільки процес погодження та затвердження кандидатур займає доволі багато часу, то більшість із них наразі працює у статусі радників голови облдержадміністрації.

Також повним ходом іде процес добору нових голів райдержадміністрацій, де будуть нові обличчя.

Роман УСТИМЧУК.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (9) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (38) - 52.1%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (17) - 23.3%
Мене це не стосується. (6) - 8.2%