Вірність традиціям: трикратний салют і голуби в небі

Вірність традиціям: трикратний салют і голуби в небі

Понад 10 років у смт Цумань Ківерцйівського р-ну існує чудова традиція. На березі річки Путилівка тут відбувається велелюдне святкування Водохреща.


Ось і цьогоріч завдяки місцевому підприємцеві, депутатові облради попереднього скликання Володимирові Дубу, голові ОТГ Анатолієві Дорощуку, старостам об’єднаної територіальної громади та великій групі добровільних етузіастів 19 січня відбулися урочистості з нагоди третього найбільшого січневого свята – Водохреща.

Насамперед митрофорний протоієрей Цуманського благочиння Православної Церкви України, отець Тарас Манелюк освятив воду в річці Путіливка і після Богослужіння благословив усіх охочих здійснити чин купелі, наголосивши, що при цьому слід дбати про християнську подобу кожного вірянина.

Пролунали традиційні постріли салюту, в небо здійнялося 3 голубів – символів миру.

Потім до присутніх із вітаннями звернувся голова ОТГ Анатолій Дорошук, а затим учасники святкового дійства перейшли до частування смачними наїдками та напоями.

Символічно, що з кожним роком свято в смт Цумань набуває все ширшої географії. Зокрема, в цю неділю тут побувало 15 громадян ФРН, а також представники Польщі, Чехії та інших країн світу. Звичайно, тут побували чимало не лише місцевих мешканців та навколишніх сіл, але й гості з інших міст Волині та з-за меж області.

Пісенним дарунком для всіх став багатоголосий виступ народних колективів із усіх сіл ОТГ, які подарували учасникам піснеспіви на релігійну та патріотичну тематику.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: під час Водохреща в смт Цумань.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 5%
Банкет під час чуми (23) - 57.5%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.5%
Підстава для негайного звільнення чиновників (7) - 17.5%
Мені байдуже (1) - 2.5%