У Володимирі-Волинську презентували нове відділення гемодіалізу

У Володимирі-Волинську презентували нове відділення гемодіалізу

21 січня у КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” відбулася презентація відділення гемодіалізу, на якій були присутні міський голова Петро Саганюк та народний депутат України Ігор Гузь. 


Про це повідомляють на офіційному сайті міста


Відділення, оснащене сучасним медичним обладнанням, дасть змогу проводити сеанси гемодіалізу для хворих із Володимира-Волинського та району. Віднині цим пацієнтам вже не потрібно їздити у сусідні міста для проходження життєво необхідних процедур. 


Гемодіаліз – це застосування апарату “штучна нирка” для позаниркового очищення організму від азотистих шлаків. Лікування дає можливість продовжити життя хворим, значній частині з них повернути працездатність.


Тривалість процедури гемодіалізу залежить від самого пацієнта, складності випадку, та в середньому вона займає 4 години.  Під час сеансу із крові пацієнта забираються токсичні речовини, ‒ розповів в.о. головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук. Встановлені сучасні машини можуть надати весь спектр діалізної терапії.


У відділенні за кошти місцевого бюджету зробили капітальний ремонт. На ці витрати спрямували понад 800 тисяч гривень. Крім палат для хворих, тут є санвузол, сестринська та технічне приміщення. У головній палаті, де вже стоять 4 новенькі апарати “штучної нирки” загальною вартістю понад 4 мільйони гривень, все готове для прийому пацієнтів.


Відділення працюватиме 6 днів на тиждень. Медики, що опікуються хворими на ниркову недостатність, пройшли необхідне стажування. У їх підготовці допомогли ковельські лікарі, а особливо керівник Ковельського МТМО Олег Самчук. Сьогодні у штаті є 5 працівників.


Варто зазначити, що відкриття нового відділення гемодіалізу – це велика заслуга начальника відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Тетяни Ващук та працівників ТОВ “Лізоформ-Белко-Медтронік”.


Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%